Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS+ zadarmo 30dní funguje na CZ psn


expertos

Recommended Posts

  • Odpovědi 200
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Hmm... Podle mě musí být chyba na tvé straně, já jsem jeden obdržel včera odpoledne, kamarád taky, oba fungují. K tomu stovky, ne-li tisíce lidí na redditu... Jestli fakt splňuješ vše, co jsem tam vypsal, tak je třeba možné, že kódy generují pro ten konkrétní email, který se po kódu ptá? Že by tedy bylo nutno psát jen z toho emailu, na kterém PS+ chceš mít? Zkus to takhle, to by mohlo pomoci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to divny, ja sem driv nemel plus a ani ten trial protoze jsem nemel kartu, a proste to nejde, ale zalozil sem si druhy ucet a tam to v pohode jde , kazdopadne diky :) a kolik tech kodu se da pouzit ? pujde to do vanoc ? nebo jen jeden kod na ucet ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Mám PSN vytvořen na UK verzi. Postupoval jsem podle návodu... a do předmetu napsal to co jsem měl vše podle návodu... emil jsem radeji použil ....@gmail.com nic nepřišlo žádný kod a tak jsem použil email na kterým mam registraci PSN UK a kod taky nepřišel kde dělám chybu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, chtěl bych se jen zeptat, jestli jsem to tedy pochopil správně :) Pakliže jsem získal zkušební členství na 30 dní a stáhl jsem si plnou hru zadarmo přes to plusko, znamená to, že po těch třiceti dnech si tu hru už nebudu moci zahrát pakliže si jí nekoupím nebo neprodloužím členství? Nebo si jí nebudu moci jen stáhnout ale hrát půjde dál? Myšleno po uplynutí členství bez prodloužení. Jestli to tady už někde je, tak se hned nečerťete, prostě jsem hlupák a nenašel jsem to. Mockrát předem děkuji za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu