Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

doporučení na hry


ingi

Recommended Posts

takže lidi, her je tu fakt strašné množství a už mě moc nebaví něco stahovat->zkusit->smazat , takže pokud se vám bude chtít můžete tady vypsat nějaké hry co stojí za stáhnutí a popřípadě proč, prostě co nemá smysl tahat a co má smysl si zahrát :) :bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak za stahnnuti stojej urcite burnouti(spis legends),syphon filter,medievil,manhunt 2,killzone,socom,daxter,gta,pirates!,brothers in arms,def jam

ja prave stahl burnout dominator a nejak mi to divne jede, je to takovy moc kostickovany takova divna grafika... co sem koukal na youtube tak treba NFS Carbon vypadal hodně pěkně, ale když sem ho stahl tak zas takové divné...asi špatnej konvert...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady ti kazdej doporuci neco jinyho .. protoze kazdymu se neco jinyho libi ... takze kdyz nekdo rika ze je to dobry tak tobe se to muze zdat uplne jiny takze bych to nebral zas tak najisto .. kazdopadne gta,syphon filter, killzone, pak ze sportovnich pes a nhl .. tech dobrych her je vic ale na to co se libi tobe si musis prijit sam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady ti kazdej doporuci neco jinyho .. protoze kazdymu se neco jinyho libi ... takze kdyz nekdo rika ze je to dobry tak tobe se to muze zdat uplne jiny takze bych to nebral zas tak najisto .. kazdopadne gta,syphon filter, killzone, pak ze sportovnich pes a nhl .. tech dobrych her je vic ale na to co se libi tobe si musis prijit sam

jasně ale třeba dá někdo tip na fakt dobrý titul:) PC mi jede nepřetržitě už od pondělí a jediné dobré co sem stáhl je gta nhl golf manhunt juiced 2 prince of persia

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu