Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

ipad mini jailbreak


Steel

Otázka

24 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Untethered iOS 6 Jailbreak pro iPhone 5, iPad mini a další přístroje přijde 22. prosince!

http://www.letemsvetemapplem.eu/2012/12/11/untethered-ios-6-jailbreak-pro-iphone-5-ipad-mini-a-dalsi-pristroje-prijde-22-prosince/

Jailbreak pro Apple TV 3. generace je hotový, vyjde do konce roku

http://www.letemsvetemapplem.eu/2012/12/12/jailbreak-pro-apple-tv-3-generace-je-hotovy-vyjde-do-konce-roku/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Dost mrzuté, že někdo uvažuje nad pořízením jenom kvuli JB.
Napsal snad že nad jeho koupí uvažuje jen kvůli jb? I kdyby, ani bych se nedivil vždyť hračky od applu jako ipady a iphony už nejsou jediné dotykové přístroje na trhu které jsou alespoň trochu použitelné, androidy je prostě překonávají. Navíc když na androidu někdo stáhne hru která je na app storu placená zdarma tak je to legální ale když je to cez JB na idevice tak je to krádež ;) . Asi je to prostě nevyřešitelná otázka jako PS3 nebo XBox360, vždy budou příznivci toho i onoho.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Vzhledem k větě "Zdravim také by mě to zajímalo..rád bych si ho pořídil.." To zní jako "Jestli JB zatím nebude, tak si ho pořídit asi nechci"

Tím narážím na to, že pokud je někdo schopnej vysolit + - 10k, tak potom nevim proč je problém podpořit vývojáře a poslat jim 20 korun ?

A v čem překonává Android iPhone ... ve výkonu ? No, vždyť mu taky nic jiného nezbývá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Untethered iOS 6 Jailbreak pro iPhone 5, iPad mini a další přístroje přijde 22. prosince!

http://www.letemsvetemapplem.eu/2012/12/11/untethered-ios-6-jailbreak-pro-iphone-5-ipad-mini-a-dalsi-pristroje-prijde-22-prosince/

Jailbreak pro Apple TV 3. generace je hotový, vyjde do konce roku

http://www.letemsvetemapplem.eu/2012/12/12/jailbreak-pro-apple-tv-3-generace-je-hotovy-vyjde-do-konce-roku/

LSA je na úrovni toho najhoršieho bulváru. DreamJB je fake a JB na ATV3 tiež rýchlo nebude. Inak súhlasím so Zinglbeem a dúfam, že JB tak skoro nebude, práve kvôli Vám, zlodejom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Popravdě - já osobně bych taky moc iPhone/iPad bez možnosti JB nebrala. Aplikace a hry si samozřejmě kupuji, ale JB otvírá "nové brány", které jsou pro mě taky velmi důležité. A tím myslím hlavně aplikace ze Cydie (samozřejmě i placené), kde iHračky tyto věci posouvají ještě na další level...:)

Upraveno uživatelem Sabii
chyba v textu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mám rád JB i kvůli free apps a hrám ale to nahoře je blbost. Appple věci kupuje 90% lidí jen kvůli designu a ty v životě neslyšeli o ničem jako je JB, většinou maj free apps a občas něco koupí potom je ihračka využívána asi tak z 35% -SMS,volání,foťák a FB a to je největší výtěžek applu. Ovce lehko zmanipulovatelné které vyhodí dvacku za věc kterou v podstatě nevyužijí hlavně že se s ní můžou fotit v zrcadle a všem ukázat že oni jsou ti kterým nědělá problém utopit peníze za Iphone a mají jablko ;) A neříkejte že ne, určitě jsou i lidi kteří tomu trochu rozumí a vytěží z Iproduktů maximum, bohužel tomu tak je v naprosté menšině.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No já používám iOS už 4 roky a na každím zarizeni mam JB kromě teda na Apple TV a ipadu mini zatím .. Mate sice pravdu ze to stojí pár korun ty aplikace ale stejne ja jsem třeba člověk kerej stahuje kazdou blbost a tady si v installousu stahnu XX aplikaci zdarma a stejne nakonec 70% toho smažu :) ale prostě pro mě je idevice bez JB nevyuzitelný.. Ale to je věc názoru..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

predatore a vis proc jen 10% uzivatelu ma JB?? (btw jen tak mimochodem, tipnul bych to na mnohem vic lidi..jen v mem okoli je cca 10lidi s iphonem..8 z nich ma jailbreak..)..kazdopadne ano, tech lidi s jailbreakem bude podstatne min..proc?

1) jeden duvod uz byl napsan..u apple komunity (zvlast pote iphone, jelikoz je to relativne "dostupne" zarizeni) je 60% exotu, kteri to maji proto, aby se vyfotili v zrcadle a bylo tam videt jablicko..

2) v americe ma zkratka jb opravdu treba jen 5-10% lidi, jelikoz za ty 2 dollary si kolikrat neporidi ani obycejnou vodu k piti..proste pro ne ty 2 dollary jsou mnohem mene, nez pro lidi v evrope, nebo spise pak hlavne v ceske republice a jinych post-komunistickych zemich..

uz jsme to tu spolu jednou resili, ja chapu tvoje a zinglbeeho "rozhorceni"..ale uprimne ruku na srdce..kolik z vas NIKDY nestahlo aplikaci z netu? at uz je to na PC, iphone, cokoliv..a klidne se o tom s vami budu hadat, jsem si 100% jistej, ze tamhle pred 5ti-10ti rokama 90% z vas stahovalo fifu 2002 z torrentu a DCka a ja nevim ceho vseho jako o zavod..vy jste si treba casem vydelali, nasli jste si super praci, kde vam pak neni lito tech par korun vyhodit..ale faktem je, ze v dnesni dobe lidi opravdu nemaji uz penize. poridi si starsi iphone 3g, ktery je dneska "za par korun" a bazarovy je levnejsi jak kdejake samsungy, ktere jsou uprimne totalne na nic. A proste si tam chteji dat nejake aplikace atd..tak je furt tak "nehonte"..prijde mi to fakt jak hon na carodejnice..

A kdyby byla pravda, ze tech 10% lidi ma jailbreak a stahuji aplikace..tak to je snad jen dobre ne (uprimne kez by to tak bylo)?? vyvojari pak budou mit podstatne mensi ztraty nez v pripade, ktery rikam ja..a 10% je opravdu relativne zanedbatelnych kdyz se nebavime o 10ti korunach..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu