Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

DG 3.71 M33 na 3.60 M33


Anonymous_

Otázka

Hoj lidi, ted se chystam kamosovi ze tridy na UP z 3.60 M33 na 3.71 M33, ma Slima, v tom je situace horsi, ze zde neni cesty zpet - vim ze neni ani zatim duvod lezt na 3.60 M33 z 3.71 M33.. ale proste bych chtel mit tu moznost, resp. on by chtel mit tu moznost.. Zatim to planuji vyresit zalohou NANDu..

Ale napadlo mne, nedala by se vyuzit pandora V3 na flashnuti na libovolny ©FW ? Protoze flashuje se z vytvorenych souboru a slozek na karte (kd,..) proste z dumpu flash0.. co kdybych tyto soubory prepsal soubory z 3.60 (M33) a nechal pandoru flashnout PSP.. slo by to? Zkousel to uz nekdo? Ja si myslim, ze minimalne teoreticky (pokud tam neni nejaka CRC kontrola) by to melo jit.. Normalne by to melo flash0 zformatovat a pak zacit nahravat do flash0 soubory co jsou na karte, mno a kdyz tam bude dump flash0...

(ted jen jak ten dump 3.60 M33 udelat, je na to nejake HB? Nebo to mam zkusit klasicky pres USB?)

Diky za kazde rady, poznatky..

a jeste jeden, da se nejakym zpusobem udelat DG z 3.71 M33 na ofiko 3.60 ? (kdyby to slo.. slo by to takhle 3.71 M33 -> 3.60 -> 3.60 M33 :) )

-----

a odpuste si prosim prispevky: "Proc by jsi chtel delat DG na 3.60 M33, kdyz 3.71 M33 je lepsi" etc... THX - proste chci vedet jestli to jde a jak apod.. napady etc.. ne OT proc to chci delat a proc bych to nemel delat a ze k tomu duvod neni, to vim a nezajima mne to ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

17 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

no když děláš klasicky DW přes pandoru tak si můžeš vybrat 3.60 ofik, 3.60m33 a 1.50 ....

edit:

no blbost to není ale ta 3.60 de nainstalovat zpátky jen z 3.60 m33

přes pandoru to nějak musí jít.jsou tady různé verze..když jde odděla bricklé psp.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
universal unbricker v3 využívá při flashy 3.71 eboot takže nešlo...takže jedině ten nand

jinak z mí vlastní znušenosti je 3.60 m33 na slimu lepší ;)

pocky, jak to myslis s tim ebootem? myslis 3.71 aktualizaci? Nebo ten eboot co se spusti z karty kdyz vlozis pandoru? nebo kterej konkretne myslis ? Nejak jsem to nepochopil.. myslel jsem, ze by jsi vse nechal vytvorene a jen v posl. fazi proste prepsal vyextrahovane soubory (slozky) na karte (kd..) a pak normalne vlozil baterii a bude tam sice naisntalovat 3.71 M33/3.71 ofiko, tak bych dal ofiko, nahraly by se ty slozky do flashe a bylo by tam 3.60.. nebo ne?

EDIT: myslim ze to dneska vecer ze zvedavosti asi zkusim ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
pocky, jak to myslis s tim ebootem? myslis 3.71 aktualizaci? Nebo ten eboot co se spusti z karty kdyz vlozis pandoru? nebo kterej konkretne myslis ? Nejak jsem to nepochopil.. myslel jsem, ze by jsi vse nechal vytvorene a jen v posl. fazi proste prepsal vyextrahovane soubory (slozky) na karte (kd..) a pak normalne vlozil baterii a bude tam sice naisntalovat 3.71 M33/3.71 ofiko, tak bych dal ofiko, nahraly by se ty slozky do flashe a bylo by tam 3.60.. nebo ne?

EDIT: myslim ze to dneska vecer ze zvedavosti asi zkusim ;)

Neriskuj jestli si nemuzes udelat druhou zachranou kartu a zkusim to ja:P

EDIT: Co když je ten 371.PBP potřebnej jen to předělání na 3.71 ofic? No, ozkousime to:D Muze mi sem někdo nahrát data z FLASH 3.60M33 a nejlepe jeste 3.60 ofic?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
pocky, jak to myslis s tim ebootem? myslis 3.71 aktualizaci? Nebo ten eboot co se spusti z karty kdyz vlozis pandoru? nebo kterej konkretne myslis ? Nejak jsem to nepochopil.. myslel jsem, ze by jsi vse nechal vytvorene a jen v posl. fazi proste prepsal vyextrahovane soubory (slozky) na karte (kd..) a pak normalne vlozil baterii a bude tam sice naisntalovat 3.71 M33/3.71 ofiko, tak bych dal ofiko, nahraly by se ty slozky do flashe a bylo by tam 3.60.. nebo ne?

EDIT: myslim ze to dneska vecer ze zvedavosti asi zkusim ;)

myslel sem EBOOT firmwaru 3.71..a přepsat to nestačí..

Neriskuj jestli si nemuzes udelat druhou zachranou kartu a zkusim to ja:P

EDIT: Co když je ten 371.PBP potřebnej jen to předělání na 3.71 ofic? No, ozkousime to:D Muze mi sem někdo nahrát data z FLASH 3.60M33 a nejlepe jeste 3.60 ofic?

ten 3.71 je potřebnej...jinak to prostě nejde

(snad sem nenapsal blbost :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

(snad sem nenapsal blbost :))

To se uvidĂ­:D

EDIT: Při instalaci 3.71M33-2 to při loanding PSAR to RAM potřebuje 371.PBP vyuziva to tedy data z 371 EBOOTU. A protože 3.60 update neexistuje(a i kdyby, podle me by musel nekdo musel celou utili, neni možné na něj downgradenout.

EDIT2: jen tak ze zvedavosti sem vzal 352.PBP a přejmenoval na 371.PBP... práve to flashuje..:D .. no a po přefleshování nejde PSP spustit. Jen se asi na 2s rozsvítí zenlená diodka a hned zhasne, takže podle mě i kdybychom měli 360.PBP, nešlo by přeflashovat zpět na 3.60

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak nevim jestli mi budete věřit...:D Místo 3.71 EBOOTU jsem tam dal 3.72... psp se zapne:D Při kliknití na system informations vytuhne...a jakmile chci spustit jakekoliv ISO nebo homebrew tak vytuhne taky... jinak je ale "normálně" funkční včetně UMD her, filmů apod... :D Jinak naprosto netušim jak zjistit jestli fungují nové "vychytávky" protože 1seg turner nemam a playstation network nepouzivam:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj tahle otázka mně taky zajímá.Mám SLIMáka(3.71 M33-2):takže když se mi na měm něco posere třeba nepude Wifi nebo joipad nebo jedno z tlačítek tak sem v háji páč když to dám do reklamace tak mi na tom zjistí upravenej FW a budu to muset zaplatit tu opravu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ale díky té pandoře se dá slim předělat "zpět" na 3.71 oficial, takže v opravně nic nepoznají. Anonymous chtěl vědět jestli je možné udělat z 3.71 3.60 což podle mě není, dokud to někdo nenaprogramuje.(poouze pomocí NAND)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak nevim jestli mi budete věřit...:D Místo 3.71 EBOOTU jsem tam dal 3.72... psp se zapne:D Při kliknití na system informations vytuhne...a jakmile chci spustit jakekoliv ISO nebo homebrew tak vytuhne taky... jinak je ale "normálně" funkční včetně UMD her, filmů apod... :D Jinak naprosto netušim jak zjistit jestli fungují nové "vychytávky" protože 1seg turner nemam a playstation network nepouzivam:D

no jo, ale jak jsi ho preflashoval ? Pokud jsi zmackl X, jako pro 3.71 M33, je jasne proc to neslo.. prepsalo to nejake soubory, soubory z M33 a ty jsou logicky kompatibilni jen s 3.71, mel jsi dat O pro oficialni 3.71 (tedy 3.72 kterou jsi tam dal ;) )

Zkus to jeste tak.. proste zmackni kolecko, nesmis davat krizek.. to proste z logickych duvodu jit nemuze nikdy :)

S tim EBOOTem ze neni up na 3.60 mas recht. to jsem si neuvedomil, tak ted jen snad sehnat kompletni flash0 zkopirovanou pres USB a zkusit jen na te karte premazat soubory ve slozkach kd.. apod.. proste tu vyextrahovane EBOOTy.. mozna by to tak mohlo jit.. zkusim si s tim poradne vyhrat, z kamose si vezmu dump NANDu, zkopirovanou flash0 a az nekdy bude cas vyzkousim, co vse se s tim da delat ;) (anebo co zkusit proste premazat z recovery z 3.71 M33 flash0 tou zalohou z 3.60 (M33) ? :) slo by to ? :D

... ja si myslim ze je tu jeste dost moznosti, vymenit EBOOT a stisknout kolecko (ale na 3.60 to uz proste fakt nepujde, diky chybejicimu EBOOTu..)

.. nebo premazat slozky na karte slozkama z flash0 z 3.60 (M33)

.. premazat flash0 primo z recovery

^^ pokud nepujde ani jedno, asi to nejde.. chtelo by to mit kontakt na DAXe :D a projednat to s nim :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

1 ) když přemažeš soubory ve flash soubory jinýho FW - brick

2 ) když dáš na kartu soubory z flash 3.60 m33 a budeš to chtít pře DCv3 nainstalovat nepůjde to.....instalace 3.71 m33 využívá eboot 3.71 + kd a registry , 3.71 využívá 3.71 eboot

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu