Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Rip game manhunt 2


siki

Recommended Posts

potreboval bych poradit jak mam ripnout Manhunta prave mam malou kartu jen 1gb a proste mam to v cso a mam umd gen jenze nevim co mam ripnout kdyz ripnu jen update tak se mi to tam stejne nevleze a jinak tu hru nerozjedu

prosim poradte nekdo proste v cso normalne to ma 990 mb a me se tam vleze asi jen 940mb vic ne nebo jeste malinko min mozna jen 935mb nebo tak nejak to ej fuk ale prosim nejak poradte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je mi te lito, ale v tehle hre uz asi vice neripnes.. zvuk neripnes, videa take ne, jazyky take ne.. proste neni co...

u aut je to jednoduchy (hudba)

u her kde je vice jazyku - easy -> jazyky

u her kde jsou videa jako treba tutorialy, take jednoduche..

.. ale tady? tady neni ani jedno z toho.. neni co ripnout ..

(zkus napsat na pspiso.com .. kdyz neporadej tam, tak nikde ;) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cso 840 mb VIDEO rip

zdroj: warforum

http://czshare.com/download_file.php?id=117004&file=MHuntii_videorip.rar

sorry ja to z czshare nestahnu nemam ucet a jinak mi to pise ze je server preplneny

2LukDM diky uz to taham doufam ze to pojede jiank budu jedniej komu to zase nepojede :D:D ale presto diky vsem co se snazi pomoct alespon vidim jak jsou tu vsichni ochotni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sorry ja to z czshare nestahnu nemam ucet a jinak mi to pise ze je server preplneny

2LukDM diky uz to taham doufam ze to pojede jiank budu jedniej komu to zase nepojede :D:D ale presto diky vsem co se snazi pomoct alespon vidim jak jsou tu vsichni ochotni

kdyžtak ještě bys pak mohl zkusit tenhle 408mb rip,jsou tam riplý uplně všechny videa

http://www.megaupload.com/?d=B4WY2JFQ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyžtak ještě bys pak mohl zkusit tenhle 408mb rip,jsou tam riplý uplně všechny videa

http://www.megaupload.com/?d=B4WY2JFQ

dobre diky pokud mi to pojede mas u me 2000 points pokud chces :D:D protoze tato hra me docela laakaa a pokud mi nepojede a nekdo mi posle link ktery je odzkouseny na 100% a pojede tak mu poslu 10 000points ale sem vul ze mam jen 1gb kartu musim si koupit 4gb ale diky vsem za ochotu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobre diky pokud mi to pojede mas u me 2000 points pokud chces :D:D protoze tato hra me docela laakaa a pokud mi nepojede a nekdo mi posle link ktery je odzkouseny na 100% a pojede tak mu poslu 10 000points ale sem vul ze mam jen 1gb kartu musim si koupit 4gb ale diky vsem za ochotu

regni se na pspiso.com a neres. jsou tam desitky osvedcenych uploaderu. konkretne zminovany whiteone tam ma asi 5 linku na manhunta 2, vse pod 1GB(rozdilne velikosti dle orezu), a co vic, vetsina je uncensored, tedy ani nepotrebujes patch

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu