Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Rada Pokemon Fire Red !!!


Nepstr

Recommended Posts

Zdravím hraji Pokemon fire red na emulatoru na psp a chtěl bych se zeptat jaké pokémony bych si mel asi tak vzít do ligy

Jméno LVL

Charizard 60

Lapras 43

Poliwrath 26 (toho jeste hodlam expit :) )

Hypno 30 (Mam expit ?? )

Raichu 40 (chci dodelat 50 :) )

Himonleee 25 (mam si ho brát ?? klidne mozna i doexpím)

Snorlax 30

Persian 37

Rapidash 37

Aerodactyl 5 (je z fosilie myslím že ho nema cenu expit)

Kabuto 5 (taky fosílie myslím že take nema cenu ho expit)

Pak mám jeste hodne ale male lvl...

Poradte muzu dat i save na stazeni pokud by jste byly ochotni mi nekoho naexpit :)

PS:Nikdo se mi uz chytat nechce :D

Předem díky za odpověd :) THX NEMINOU :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vem si:

Charizard

Snorlax

Zapdos

Persian

Hypno

Lapras

A odnauč se psát "Jeste nekdo neco ????" Zasíráš tím každé téma které vytvoříš a je to úplně zbytečné.

Když někde chceš něco připsat, nebo opravit, používej editaci.

A nepiš za příspěvky "díky", ale použij tlačítko THANKS...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslíš Articuno? Měl by být někde na jihu. Tam jak je moře tak v některé z jeskyní... Už si to nepamatuju přesně.

Pokud umíš anglicky tak používej google. Tohle byl první odkaz co mi vyskočil na dotaz, kde je articuno:

1)Get to Fusia city, better known as the city with the safari zone and the 6th gym in it. When you're att the Pokemon center, walk down and you'll see the 2 swimmers

2)Use surf down near the sea

3)You will go through a bunch of trainers ... these are best avoided ... keep on going along in till you arrive at an island with a cave on it.

4) Enter it, push the boulder to the right in the hole, go up the platform and follow it to the east, push that boulder in the hole too, and head back to the west of the platform. and make you way down a ladder. Then use strength to push two rocks down two holes.

5)Go down another ladder and there you go. Now the see is calm you should have no trouble getting Articuno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je můj save: http://www.uloz.to/xMyEfL2/pokemon-fire-red-1-svs

Nechytil a nebo neexpl by mi někdo nějaké pokemony ?? Stačilo by třeba jen naexpit aby jsem z menšíma potížema dal ligu :D Nemám na to nervy... :) Jo a ještě něco jde se někdy ještě dostat na ty ostrovy jak mě tam jednou vzal Bill ? Protože já si tam nestihl chytit toho Ohnivého Legendárního Pokémona :(

Pokud neco naexpíte zase mi to sem upněte zpět :D

Edit přidán nový save.. :) Mám tam Exp Share a doce dost pokemonu: Box 1 Horší pokemoni , Box 2 Lepší pokemoni :)

Upraveno uživatelem Nepstr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu