Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Call of Duty: Black Ops Declassified


Vasilko

Recommended Posts

Mmmm, já nevím jak vy, ale ja už se nemůžu dočkat. Už mám našetřené. Kdo teď prodává PS Vitu je blázen, páč teď vyšly / Vyjdou nejlepší hry.

Neví někdo nějáke info ? Např datum vydání nebo třeba Info o multiplayeru. Předem díky a napište, kdo do této hry bude investovat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 53
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ten tvůj popis se ale může aplikovat na jakoukoliv velkou CoD hru od dílu Modern Warfare :lol:

CoD na PS Vita vypadá jako CoD a hraje se jako CoD. To je důležité. Pokud by měla normální SP kampaň a zombie mod (případně víc map do MP než jenom 6), tak by se mohlo jednat o velmi kvalitní titul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak lidi, zejtra mi dorazí CoD! Původně jsem se na něj chtěl vykašlat, protože Nihilistic jsou lemry a moc pozitivních zpráv o té hře nebylo (bez zombíků, málo map, málo hráčů, krátký singl, 30fps..). Ale podle videí a ohlasu uživatelů je alspoň multiplayerová část celkem povedená. Hra vypadá a hraje se jako CoD a prý je to i celkem sranda. 4v4 tolik nevadí díky menším mapám (které jsou prakticky o na půlku zredukované variace na mapy z Blops1, což mi neva), zbraní, attachmentů i perků a killstreaků je prý celkem dost. Takže na MP zábavu to může být dobrá hra.

Proto bych navrhoval se nějak dát dohromady, kdo ten CoD bude mít, že bychom občas zahráli spolu. Hra podporuje PSV party mod s party chatem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja ti nevim uvidim az mi to prijde objednane to mam rusit uz se mi to nechce ten kdo moc buři multak tak ten asi zapari dost ten kdo je na singl jako ja tak asi moc radost mit nebude a jestli bude grafika humac a nebude v plnem rozliseni vity tak to strelim na aukro uz tam mam pres kamose nfs most wanted

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak s tím bych až tak nesouhlasil - Co NFS MW2 Ty jsou luxusní fakt že jo - to bylo nervů, zábavy a utrpení než jsem to dohrál ale stálo to za to, To stejné Little big planet 2

Luxus !!! :D Ale vlastně máš tak trochu pravdu - dobrý hry jsou, ale je jich málo. Doufám že se to v příštím roce změní a třeba i budu rád že jsem tu Vitu koupil ! Budeme doufat ! Jo BTW říkal tu někdo KillZone? :D a Zítra nezapomeň napsat názor na COD. Mě zítra příjde tak max Hrazda (dveřní) :D. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

most wanted na vitu mam ale prodavam na aukru neni to hra na dlouho casem by me omrzela killzone na vitu bude proc ten smich jj napisu jake je call of duty co? jaka hrazda cvicis? hrazdu mam taky i dalsi veci na cviceni cvicim kazdy den je to pro me droga uz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo jo :) cvičím cvičím. Jo a to nebylo myšleno jako smích to byla jako radost !! :D a k tomu NFS pravda dohrál jsem je a už není co dělat - ale chtěl bych mít něco jak sem měl na PSP prostě sbírku her. (Abych si kdykoliv mohl cokoliv zahrát) ale taky asi něco prodám. Jo BTW jaka hra tě zatím na Vitu nejvíc baví / Bavila?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu