Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSN Plus na PS Vita


Hamagen

Recommended Posts

Tak je to tady! PS+ přichází i na PS Vita!

Co nás čeká na PS Vita?

Instant Game Collection (Vše bude ke stažení 21.11. 2012!!!):

Hry dostupné po celý rok (54 týdnů):

Uncharted: Golden Abyss

Gravity Rush

Hry které budou za měsíc vyměněny:

Chronovolt (Dost mi to připomíná Kula World z PSX)

Tales from Space: Mutant Blob Attack

Hry na které budou mít hráči s členstvím PS Plus slevy 20%, platí ale pouze jen první týden 21.11. - 28.11. !!!:

Escape Plan

Unit 13

Hustle Kings

Motorstorm RC

SuperStardust Delta + DLC Advanced Star Fighter

Top Darts

Little Deviants

Modnation Racers: Road Trip

Reality Fighters

Dodatečné informace:

Cena PS Plus zahrnuje členství jak pro majitele PS3 tak PS Vita - to znamená že ten kdo již má PS Plus na PS3, má toto členství i na PS Vita.

Počet her v měsíci bude vždy 4, jelikož první dvě budou po celý rok, osobně si myslím že se tedy měsíčně budou obnovovat dvě hry... a vypadá to že to budou spíš ty méně známé tituly (posuzuji podle Chronovolt a Tales from Space). Dále ujištují že toto nijak nenaruší (nesníží) počet her, a kvality pro PS3 verzy Pluska

Zdroj: http://blog.eu.playstation.com/2012/11/13/playstation-plus-for-ps-vita-launch-details-confirmed/

Pro další informace ohledne PS+ bych zůstal u tímatu které se nachází uvnitř PS3 sekce: http://console-forum.net/tema/95651-playstation-plus-placena-verze-psn

Sem do toho tématu budu jednou měsíčně dávat změny v Herní kolekci, nebo kdokoliv jiný :)

Upraveno uživatelem Hamagen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 72
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Funguje to tak že hra bude dostpná po určitou dobu, rok / měsíc k stažení. Poté nabídky zmizí, hrát jí ale můžeš i nadále. Pokud hru smažeš najdeš si jí v Download Listu, a stáhneš znova bez problému. Jediná podmínka je mít furt zaplacený + účet. Pokud nestihneš hru během doby co je "nabízena" hru stáhnout. Tak pro tebe již neni aktivní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dotaz - kolik her si měsíčně/za rok celkem - můžu na PSplus stáhnout zdarma? - nebo to funguje tak, že si můžu stahnout uplně všechno - tzn. gravity rush, uncharted, Chronovolt,

Tales from Space: Mutant Blob Attack - a pak další měsíc zase další dvě zdarma? Díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

udělali mi radost :) konečně si pořídim psv.. cena her je pořád na mě dost pekelná... na ps+ to pujde, a občas nějakou fakt pecku typu AC si koupim, jinak si vystačim s tim co bude z ps+

Presne tohle smysleni mam i ja :) AC uz mam doma, ted planuju jeste Call of Duty a Need for speed kuli multiplayerům :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se dnes připojit na PSN s Vitou - stáhl se mi update 2.0 ale free hry nikde (mám PS plus 30 dní zdarma + 90). Když najedu na Uncharted, Gravity Rush - tak tam mám jen placené verze - a pokud se nepletu plus by měl být na Vitě aktivní od 21.11.2012 - což je dnes...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to je rozdil samozrejme, kazdy stat ma jine nabidky, mnohdy dost odlisne, jak pro PS3 tak PSV. Priklad za vsechny ted EU dostalo jen 4 hry, US jich dostalo 6 kdy dostali WIpeout a Final Fantasy Tactics... + Jet set radio misto chronovolt

Ja mam CZ uz dlouho, diky PS3. jeslti ty se rozhodujes... je to na tobe, je tezky rict co je lepsi a co horsi, kort po prvnim mesici provozu.

Upraveno uživatelem Hamagen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu