Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

FPS hry


scotty1468627555

Otázka

Nazdar,

na rovinu řeknu že jsem kovanej CSák...Na xboxu hraje jenom mladší brácha a já mu do toho moc nelezl. Když vyšla BF3, nedalo mi to a hned trailer mi podlomil nohy. Ještě ten týden jsem dohrál singl. Teď mám konečně nějákej čas, tak jsem zkusil mulťák, ale nějak mi to nejde. Nemůžu si prostě zvyknout na hraní s ovladačem. Možná to bude znít hloupě, ale lze hrát na stejné úrovni s ovladačem od Xka proti myší+klavesnice na pc? Nemůžu vůbec zamířit, než se otočím aspoň o 180 stupňů tak mi to trvá snad věčnost. Mám dojem, že kdybych se točil kamerou, tak by mě nikdo nerozeznal od mně tolik známých botů v CS. Nyní uvažuji o redukci na klavesnici a myš, ale to jsem si tovnou mohl koupit verzi na pc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Junior Moderators

Na takovou úroveň se dostat dá, viz. třeba klan OpTic nebo FaZe v Call Of Duty. IMHO kdyby se utkali proti profíkům z PC, tak by to byl férovej zápas :D Ale je to můj názor (jsem jak PC, tak Xbox hráč), znám lidi, kteří tvrdí, že hraní na PC je prostě mnohem přesnější a konzolové ovladače se tomu prostě nevyrovnají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

Možný to je, existuje adaptér, do kterého zapojíte jakoukoliv myš + klávesnici, jmenuje se "XFPS". Co jsem ale četl, pořád to není, jako čistě hraní na PC. Řekl bych, že je to taky hodně daný tím, že na Xku je většinou Aim Assist.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj ... ja jsem jsem si zase vystrilel mozek na CoD :-)) nic meeeeeeeeeně jsem pořídil xbox360+kinekt ... myslel jsem že budu pařit pohzbové hry ha ha ha :-) 2 hod v pohybu a 3 dny mrtvej :-)

Ale niní k věci ... mrkni na odkaz a todle zařízení ihned vyřeší tvůj problém :-) http://www.supergamer.cz/splitfish-fragfx-shark-p-203259.html ... koupil jsem a můžu jenom chválit fakt pecka ... :-))) v multáku budeš jen perlit ... dej vědět jestli si to pořídíš čus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu