Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Memory Stick Pro Duo sony 8GB


juras1981

Otázka

Zdravím. Mám dotaz?

Sehnal jsem si memory stick pro duo Sony 8Gb

Nakopiruji tam hru do ISO složky. Ale když chci Flash přez UPDATE tak mi to nejde spustit.Tak jsem vyskoušel redukci na Mikro SD na memory stick pro duo a v pohodě si zahraji.

A tak se vás chci zeptat jestly ta karta od Sony memory stick pro duo 8Gb nemůže bejt nějak chráněná proti piráctví? Hry tam do te karty nahraji ale nespustim tam program Light Custom Firmware. Podle mně ta karta je nějak chráněná od Sony. Už jste se stím taky setkaly? :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Mám PSP 3004 PB 6.60

Když tam dám na tu Kartu od Sony 8GB : Light Custom Firmware 6.60 odkaz ke stažení tady: http://psp.novinky.org/view.php?cisloclanku=2011020003

Tak to nakopiruji na kartu a na kartě to je uložené. Pa na PSP najedu na: Update Pro a naběhne mi ta černá obrazovka tak to pak potvrdím křížkem a napiěe to eror a vypne se PSP.

Tak jsem dal Redukci na MiniSD a skusil jsem stejny postup a jede to v pohodě.

Jednou se mi to podařilo najet přez tu Sony kartu 8GB a rozjel jsem tam jenom jednu hru.Když jsem tam dal už dvě a více her tak už to nejelo vůbec ani Update Pro.

Já už nechápu co s tou kartou je.Na redukci Mini SD to jede,ale jak tam dám Sony kartu 8GB tak to blbne a jak nakopiruji na tu Sony kartu Light Custom Firmware tak mi nejde spustit Update pro na te kartě,vypiše mi to error a vypne se PSP. Tam na te kartě bude nějaká blbost proč to nejde. Na foru jsem našel že některé kaerty od Sony jsou Faké.

Co to je ta Faké Karta?

Upraveno uživatelem juras1981
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu