Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSV 3G? Jak se rozhodnout?


hosanek

Recommended Posts

Ahoj všem, mám otázku. Chtěl bych vědět jaké má uplatnění 3G funkce v čechách. Tedy jestli má cenu kupovat vitu s 3G nebo jen s wifi. Stejně bych nejspíš nehrát MP přez 3G nemám na to data. Chci říct jestli bych tedy měl 3G používat jenom třeba pro fb v telefonu a na Vitě jenom hrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně jak píše deepthroat ........3g verze..... k čemu? vždyt stím nestabilním zafupovaným 3G se nedá pořádne ani surfovat po netu natož hrát,možna kdyby ta 3g sit byla u nás na stejné urovni jako v zahraničí tak by se otom dalo možná uvažovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3g verze obsahuje navic GPS a sluzbu Near s kterou muzes sbirat bonusy do her ktere to podporuji. Ja vitu pouzivam docela dost na web protoze nemam poradny telefon a jsem s 3g spokojenej. Hrat se pres to sice neda ale na druhou stranu je to i dobre protoze bych se asi pak nedoplatil :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě stačí WiFi verze. 3G toho nabízí minimum. Stahovat dema apod přes to nemůžeš. Online hraní bude dost pofiderní. A Near není tak zásadní funkce, že by jsi ji musel provozovat přes 3G. Ten se dá chytit i přes Access Pointy. To je sice u nás dost omezené (defakto nikde na ulici ti to pozici nenajde) - ale když si zaregistruje svůj domácí access point a přiřadíš mu lokaci, tak ti to bude doma fungovat úplně spolehlivě (takže uvidíš všechny, kdo bydlí poblíž)

A pokud by jsi náhodou přístup na cestách podporoval, tak většina novějších telefonů podporuje WiFi tethering. Takže z něj uděláš Access point a třeba trofeje nebo message na Vitě si můžeš sesynchronizovat přes něj.

Osobně mám WiFi only a ještě jsem nenarazil na situaci, že by mi 3G scházelo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu