Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PSP USB Problem


Emilio Eilem

Otázka

Zdravim vzhledem k tomu ze mi na forumu nejde vyhledavani zakladam nove tema protoze sem prosel 50 stran a nikde sem k mojemu problemu nenasel reakci. Problem je ten že po připojeni PSP k pc přes USB mi PSP v pc najde ale nenajde mi to slozky jako je ISO / GAME / DATA .. atd. problem nastal kdyz mi prestal jit PC a pripojil sem PSP k PC, eset mi hodil varovani ze mam na disku E (PSP) worma.. to myslim ale ta vazna chyba neni.. PSP sem pouzival jako flashku a data co sem nevložil do slozek jako je iso nebo ebooty na psp najdu ale hry ne, ani save data, xmb menu mam psp nastavene na memory stick ale nevali to, zkousel sem i flashe i UMD Disc ale nejde to, jedina slozka je tam skryta a jmenuje se RECYCLER.. zkousel sem i vic USB v notebooku ale nepomohlo .. verzi mam 6.60 B10 prosim o radu děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Data co máš na kartě si zálohuj, a kartu v PSP naformátuj (vlez do Settings - System Settings a dej format memory stick), tím se ti vytvoří všechny potřebné složky, jedinou kterou musíš vytvořit sám je složka ISO, případně pokud chceš pluginy tak složka seplugins.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Data co máš na kartě si zálohuj, a kartu v PSP naformátuj (vlez do Settings - System Settings a dej format memory stick), tím se ti vytvoří všechny potřebné složky, jedinou kterou musíš vytvořit sám je složka ISO, případně pokud chceš pluginy tak složka seplugins.

ok ale je tu ještě jeden problém jak je mám zálohovat když se knim nedostanu? :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu