Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Ps vita flash


Vlachy1468625425

Otázka

24 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ale ano...byl vydán nový exploit pro OFW 2.02 se hrou UNO,která byla až do teď ke stažení na PS Store...už ji stáhli pryč a je ještě stále k mání tuším na US nebo JPN Store. I když už je to otázka asi taky chvilky než ji sundají úplně...Každopádně já ji mám a iso hry mi fungují na Vitě 2.02 naprosto bez problémů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

To stáhnuté FTP (předpokládám že je zabalené v ZIPu) prostě celé jak je nakopíruj do složky v PC kde máš pro CMA nastavenou cestu pro UNO SaveData (např. D:\PSVITA\PSAVEDATA\1234567890abcdef\NPEH00020DATA00) Pak si to CMA otevřeš na Vitě a dáš si nakopírovat SaveData pro UNO z té zálohy co máš v PC. Toť vše...to FTP by se Ti mělo v TN-Menu objevit...klikneš na něj,nainstaluje se a frčíš. Pro přenos dat používám program FileZilla - mohu doporučit!

Tak snad jsem na nic nezapoměl a pomůže ti to!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
To stáhnuté FTP (předpokládám že je zabalené v ZIPu) prostě celé jak je nakopíruj do složky v PC kde máš pro CMA nastavenou cestu pro UNO SaveData (např. D:\PSVITA\PSAVEDATA\1234567890abcdef\NPEH00020DATA00) Pak si to CMA otevřeš na Vitě a dáš si nakopírovat SaveData pro UNO z té zálohy co máš v PC. Toť vše...to FTP by se Ti mělo v TN-Menu objevit...klikneš na něj,nainstaluje se a frčíš. Pro přenos dat používám program FileZilla - mohu doporučit!

Tak snad jsem na nic nezapoměl a pomůže ti to!

Už to fachááááá DÍKY MOC !!!!!! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravim, koukám , že na českym storu je ten UNO stále ke stažení. Bude mi ten total noob šlapat? Bohužel už mam 2.12 firmware... ale co jsem četl tak se zatim nic nezměnilo.

Dík za radu.

Ptám se předtim než to stáhnu- Kdyby na českym store bylo FF Crisis Core, Silent Hill a FF0 tak bych to ani "flashnout" nepotřeboval, ale takhle nic jiného nezbejvá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No špatný je, že už máš OFW 2.12....kdyby jsi měl 2.02 tak UNO použít jde. Každopádně podle toho co píšou se chystá VHBL exploit pro 2.12....sice ti neumožní ISO hry,ale veškeré PSP Homebrews pofrčí. http://wololo.net/2013/06/20/video-incoming-vhbl-exploit-for-the-vita-2-12-by-qwikrazor87/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

To nevypadá dobře :-(

Existuje nyní nějaký způsob jak dostat do PS VITA hru NHL 07 z PSP (mám ISO i CSO)?

PSV má verzi FW 2.11, takže pokus s Urbanix (s asi již upravenou verzí) byl samozřejmě marný, ale alespoň jsem to zkusil.

Potřebuji do PSV dostat jen tuto hru (slíbil jsem to :-)) a kdyby byla na PS Storu, tak ji i koupím. Nerad bych tedy dělal nějaké složité a trvalé zásahy do přístroje.

Nějaký typ? Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Žádný tipy nepomůžou - prostě to nejde. Měl jsem na PSV VHBL (z Apache Overkill) ale po chvíli jsem se na to vybodl, protože to PSV spíše ubírá na možnostech. Budeš se muset spokojit s tím co je na CZ Store, případně si založ jiný (třeba USA).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu