Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dark Souls II


headhot

Recommended Posts

S tim triem sem se vcera delal do 3 do rana. X pokusu solo x coop a stejne nic..pritom kdyz sem pomahal ja, tak to většinou slo. Tak sem se nastval, vzal Bastard Sword pri uz 20 str (abych mohl v pripade potreby i jednorucne), dale Gold Pine Resin a zacal to sekat. A na prvni pokus sem je sundal..oni zase tak moc HP nemaji a s tímhle vybavenim padli s trochou stesti hned.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 614
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ve No mans Warf jak tam prijede ta lod - pecka :-) no ja se ted vratil k Pursuerovi a dava mi celkem zabrat...

Jinak.Pursuer mi teda jako slusne dava nafrak... To teda nevim jestli ho offline zvladnu...nejvic sem mu sebral pulku,nejhorsi je.ze si neni ani jak vypit flasky....

Upraveno uživatelem onefootman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak je to s multakem ? Je to lehci se spojit s nekym koho mam pridaneho ve friendlistu ? Chcem si to koupit s kamosem a hrat v coopu

onefootman : Jak jsi ho zabil na ranu ? Hraju na xboxu a mam s nim zatim velky problem...

edit : A jak se levluju nebo si pridam staty ? A co jste si vzali jako ten specialni darek pri vytvareni postavy ?

Upraveno uživatelem YaKuZa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byt vama tak se do toho prodavani takhle ze zacatku vubec nehrnu. Pokud nemate zkusenosti s jednickou tak nevite, jaka zbran by vam mohla nakonec vyhovovat a zjistit pak, ze ste ji prodali asi nepotesi. Hlavne co sem se tak dival tak ty castky za prodej sou tak maly, ze vubec nechapu jak se vam to muze vyplatit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Komu prodáváte ten nepoužitelný gear?

v oblasti s lodi je typek,co pije pivo.

jinak jsem uz naplnil vsechny casti mapy a tedka sbiram posledni tri hlavni bossy,abych mohl jit na krale

p.s. pokud vam nejde nejaky boss, hrejte online. Coop vam hodne lidi pomuze,ja takhle pomaham skoro,co se da a udelal jsem si pekny 80 lv.

Upraveno uživatelem headhot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu