Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dark Souls II


headhot

Recommended Posts

  • Odpovědi 614
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak já se už blížim ke čtvrté velké soul. Za celou dobu hraní jsem našel jen zatím 2 bosse co byli obtížnější. Zbytek si ani nepamatuju... Tohle se mi DS1 a Demon nestalo, tam jsem si pamatoval skoro všechny. Je to "nejhorší" díl souls serie co se týče atraktivnosti bossů. Ještě jich je hromada předemnou, ale dohrál jsem jak Demon tak Dark souls. I za to množství co jsem už v DS2 pozabíjel v porovnání s předchůdci je to bída. Zatím se to s předchůdci srovnávat nemůže, je to o třídu horší hra. Naštěstí mechanika hry mi přijde už dobře vyladěná, tak prosím o Demons souls 2 na PS4.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nesouhlasim ..... Ds2 je mix mezi démonem a darkem právě třeba mechanika boje je daleko obtížnější, bossové tak akorát. Prostředí .... Vše me tam zatím sedí a je to víc než jsem ocekaval....je to prostě jiná hra netahrjte sem ani jednu předchozí...a démon 2 na ps4 ? Zase se posaď....důvod? Na co? Jak by to melo vypadat? Hmmm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DS2 sice už mám, ale rád bych dojel DeS na platinu, už moc nezbývá. Proto raději ani nečtu téma, určitě spoilerů jak nameteno.

Nicméně, nedá mi to, abych trochu nepřispěl...

DeS a těžcí bossové? Možná tak Maneater a Flamelurker, zbytek se dal klidně ustřílet zpoza rohu. Jak je DeS super hra, obtížností bossů fakt netrpěl.

Rowan: nějaký speciální důvod, proč by Demon's Souls 2 nemohl být? IMO by to bylo od Sony docela pěkná zpráva a minimálně pro mě docela důvod si pořídit PS4. Víc her neškodí nikdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

premyslim,co jsi mohl zapalovat pres Sinner bossem. Jdes kanalem a pak mas dlouhy most a pak dva vstupy,az ziskas klic.

Cursed zatim nefunguje,neco jako bug. zatim vyuzivam, pomoc lidem s bossy,abych se stal clovekem a obnovil si spell a zivoty.

Jinak za rate msg,dostavate zivoty.

Momentalne mne chybi akorat iron keep a pak budu budu moc na krale, coz je dlouha cesta. Po nem to vypada na dalsi bosse.Takze jsem tedy asi v pulce. Obrovsky dlouha hra.

Jinak je sranda,ze vlastne neni potreba chodit do new game,protoze v Majule si clovek restartne hru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ten bonfire,co myslis,ale neni pres sinner. Ten se otvira odstranenim zkameneni maga,co pak dava zbrane a kouzla za duse bossu.

K tomu sinner je cesta pres most, sjede se dolu a kanal. No to neva,asi to neni nijak podstatne. Jen tedka potrebuji udelat ten bells utoky,abych mel to kouzlo za treti lvl a pak slunickovy covenant.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

premyslim,co jsi mohl zapalovat pres Sinner bossem. Jdes kanalem a pak mas dlouhy most a pak dva vstupy,az ziskas klic.

Cursed zatim nefunguje,neco jako bug. zatim vyuzivam, pomoc lidem s bossy,abych se stal clovekem a obnovil si spell a zivoty.

Jinak za rate msg,dostavate zivoty.

Momentalne mne chybi akorat iron keep a pak budu budu moc na krale, coz je dlouha cesta. Po nem to vypada na dalsi bosse.Takze jsem tedy asi v pulce. Obrovsky dlouha hra.

Jinak je sranda,ze vlastne neni potreba chodit do new game,protoze v Majule si clovek restartne hru

Za tema mrizema nalevo a napravo jsou takovy vyvody a z nich kape horlavina, ted se divam na wiki: Lighting both rooms will provide light in the boss area.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo ty myslis,tu kapalinu. Jo tak ta je na hodne mistech,casto ji zapalim fire swordem, hlavne u rottenu,je toho tam dost. Pred tim bossem ideal na farming titanite large a chunk a pripadne z tech velkych cervu na poison stone,ktery jde dat do stitu.

hlavne uz jsem konecne aktivoval druheho blacksmitha na vyrobu lepsich zbrani s ocarovanim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám takový problém, když chci pomáhat ostatním hráčům zabít bosse, tak mi to umožní že si mě vyvolají jenom jednou a pak už to nejde. Při opakování mi to ukáže normálně hlášku, že si mě někdo přivolává, ale nic se nestane. Ukáže mi to Summoning Canceled a najednou mě to hodí do offline módu. To musím pak restartovat celou hru.

Poprvé se mi to stalo u Purcuera. Na poprvé to šlo v poho a pak už ne. Ani jsem si nevšiml že hraju offline. Až když jsem vešel do nové lokace, tam mi bylo divny, že na na zemi neleží žádné vzkazy ani krvavé skvrny. Má někdo podobný problém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

obcasne vypadky serveru, o vikendu to bylo pretizene. staci akorat udelat quit game v menu a znova se prihlasit. Ono se casto stava,ze postava,co si te vyvolala,tak behem toho casu umrela,takze se nepripojis nikam a udela to chybu. Pocitam,ze brzy vyjde patch

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten fire mec je epic + 10, furt to dava solidni dmg a hlavne v pvp,kdy se vetsina hracu kryje,tak jim presto prochazi fire dmg,takze pak jsou agresivneji a nachylnejsi na probodnuti.

Jinak fight s pavouk je lehoucky,jen to chce byt trpelivy. Nejdriv zabit ty maly pavouky a pak si pockat az bude davat laser a dat si obou ruc a udelat dmg za pul hp a pak znova a je to.

Ten fire mec se ti bude hodit na special bosse u temneho covenantu. Staci se uhnout prvnimu utoku a pak dat 5 ran a konec.

Jinak nejvetsi umrtnost mam,kdyz si blbe pohnu kamerou a spadnu. To asi vetsina

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

můžu se zeptat, jestli vám to lockuje enemy samo nebo musíte nějakym tlačítkem? hraju stejně jako onefootman na xboxu a nemůžu na to přijít a docela mi chybí, že mi ho kamera nesleduje a otáčet si ji musim sám (hlavně u bossů to je někdy peklo)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu