Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dark Souls II


headhot

Recommended Posts

  • Odpovědi 614
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

chloe: jaky nefunkcni summon?

lantos: kdybych nechtel platinu,uz bych to taky dohral. Momentalne si dodelavam covenanty na ziskavani kouzel. Pojedes new game+ nebo si udelas restart new game s vyssi obtiznosti a lepsim dropem +2 veci?

jak ziskat humanitu: nechte se vyvolat jinym hracem a po vyvolani udelejte banish pres bily kamen v menu (navrat do vaseho sveta) a bude mit humanitu, funguje po novem patchi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to se mi nikdy nestalo, vzdycky kdyz si mne nekdo vyvolal,tak mne to k nemu dostalu. jedine se objevovala,kdyz jich vyvolal vice a ja byl treti v rade,takze mne to vratilo.

Jinak se mi casto stava v sekci covenant of bells,ze mne nekdo vyvola na pomoc a kdyz jsem u nej,tak prijde pvp a dost se divi,ze jsem v presile. Samozrejme taky je fajn,kdyz jsem sam a prijdou dve ruzna pvp najednou,to ma pak koule,ale strategy mam dobrou,takze to moc neresim. Akorat ty hex sracky nemam rad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aktuálně mám v plánu udělat si nějaký věci za boss souls, snažit se pofarmit chunky na vylepšení věcí. Udělat si další zbraně na +10, mám jen claymore +10 magic a halbert +10 fire. Na platinu nejedu. V NG+ si chci resetovat staty podle zbraní, aby se to lépe hrálo a neměl jsem tam víc bodů než je potřeba. Hraju to přes intku. Líbí se mi, že se scaluje s pyromancy (některé bosse jsem schopen usmažit na 2-3 pyro kouzla). Hex jsem bohužel ještě nezkoušel, i když mám nejsilnější kouzla ve hře díky covenantu. Nechci si zvyšovat faith (4 body), kvůli Mundane zbrani jestli bude lepší než zbytek na vyšším soul levelu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak u srdcovky dark souls to beru jako povinnost mit platinu, ono je to popravde propojene,protoze kdyz ziskas platinu objevil si vsechna tajemstvi a hru mas dokoncenou na 100%

Demon´s a Dark souls viz vsechny zbrane ziskat (novy bossove a dark phantoms)

Faith bohuzel musim zvysit na 30,abych odemknul novou komunikaci a dostal svitky.

Jinak na pvp a pve planuji nejaky vytuneny spear nejlepe bych chtel jit do jedu.

Jinak prechazet na ng+ nema pro mne smysl,kdyz jde resetovat bosse a rovnou se portnou do trunu a ziskat vse potrebne. Uz mam 3x svice na restart, akorat to bude orisek zabit predposledni bosse. doufam,ze jak clovek dodela ng+++ a podiva se na finalni animaci,ze se hra prepne opet na ng+ s vybavenim z ng+++, to bude ideal na speed run

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja si vzal volno pondeli a utery a s rodinou domluveno,ze mne po dobu hrani nemaji rusit, respektuji to,ze jsem 3 roky cekal.

Stejne nechapu borce,co tu platinu dali za 40 hodin. Jit to instantne ve dvou ma asi smysl,ze clovek neztraci cas na bossech.

Typicky model tank a s dps.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Headhote právě když si někde uděláš NG++ a dokončíš hru nebude to pak NG+, ale NG+++:D. Možná je to dobré na farmu nějakých itemů z mrtvol, ale jinak pro mě useless. Radši si to dám odznova. A má to další výhodu, můžeš zabít všechny NPC před přechodem do NG+.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli si vzpomínám a počítám dobře, tak jsem jich zabil zatím 8. (The Last Giant,The Pursuer,Dragonrider,Old Dragonslayer,Flexile Sentry,Ruin Sentinel,Belfry Gargoyle,Lost Sinner), takže máš pravdu. Těch 70% hry mám ještě před sebou.:wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted jsem umíral poslední 2 hodiny s úsměvem. Jsem farmil souly u krysáka v té díře v Majule. Tam je nekonečný zástup krys a za dvě hodinky mám 45000 soulů :).

V Souls hrách jsem začátečník, tak bych se rád optal:

Ty krystaly z bossů se dají použít i jinak, než že se spotřebují za duše? A ještě otázka, kde se dá očarovat zbraň? Mám cosi, co přidává do pravoruké zbraně očarování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli krystaly myslis duse, tak ty jdou vymenit co vim u dvou NPC za zbrane a kouzla. Prvni je v Lost Bastille v cele jak je videt bonefire a cestu blokuje zkamenele NPC a druha je v Brightstone Cove, pro odemceni je potreba udelat urcite veci:

http://darksouls2.wiki.fextralife.com/Straid+of+Olaphis a http://darksouls2.wiki.fextralife.com/Weaponsmith+Ornifex

Ocarovat zbran jde u kovare McDuffv Lost Bastille, je potreba rozbit zed pomoci vybusneho sudu, nebo najit klic. Jeste mu musis dones Dull Ember aby komunikoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu