Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dark Souls II


headhot

Recommended Posts

  • Odpovědi 614
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

headhote když resetuješ lokaci např. iron keep. Máš tam Alone captain dark spirity? Protože na NG+ se toho změnilo dost :D.

furt mne vsude otravuji dark spirit royal sorcerer navlaan, a jsou k.rva drsny ty jejich hex. Krome dvou trofeji zatim nemusim do ng+. Sunlinght covenant mam + 3 a tedka jedu bells. Staff of wisdom je epicky drsna hlavne magic giantsword nebo jak se to kouzlo jmenuje,vetsinou rozhodne cely pvp zapas,protoze utoci vsude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak hra pokorena, nakonec jsem sel v offline modu a vyvoval si dva pomocniky a strazce trunu dal za 10 sec pres 3x soulgreatsword a kouzlo soul geyser a pak prisel final boss a umrel ihned. A to jsem cetl,ze prave strazci trunu jsou nejtezsi bossove v historii,protoze jako jediny umeji oziveni. Takze tento souboj je vicemenne o taktizovani,aby padli oba najednou.

Jinak je zvlastni,ze vzdycky finalovi bossove jsou tak lehci.

Takze momentalne mne cekaji posledni dva bossove a to drak na vrchu hradu (ten je pry kruty) a druhy duch jako special boss covenantu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná až na NG+ to bude obtížnější. Už jsem potkal 2 boss fighty, které jsou upravené a obtížnost stoupla. Akorát se snažím, aby mi vyvolaní phantomové přežili až dokonce. Kvůli tomu dost často musím umřít a jít znova.

Největší problém mi dělal krysí boss, hodně dlouho mi trvalo přijít na to jak ho zabít. Má hodně nebezpečné útoky...

Jako zbraň jsem si nyní udělal Murakamo, ale ještě musim vychytat moves.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak vyvolani phantomove jsou potreba na trophy jen na par mistech nastesti. Jinak krysi boss myslis,asi toho velkyho,ze? Ten je v pohode,akorat staci byt furt pod nim.

Souboj jsem zacal,ze jsem si dal na zacatku souls mass a zabil z dalky krysu soul arrow. Ony se rozbehnou sejmul jsem druhou a pak treti, pak stit a skok velkeho krysaka do bloku a soul mass zabije automaticky ctvrtou.A pak uz je to pohoda, hlidal jsem si vzdy zadni pravou nohu a do ni mlatil,vzdy jen dva udery,abych mohl udelat kotoul. Pak krysa uskoci,tak se ji rozbehnu naproti a pred nim kotoul a to furt dokola. Souboj s krysou jsem jel s obouruc bez stitu, neni treba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtel sem si na to prijit sam, ale uz sem to prolitl cely a nic jsem nenasel. Jak se zbavim u meduzy toho jedu? Pharros Lockstone jsem pouzil a udelala se akorat takova mala otravena kasna

EDIT: Tak jsenom jsem to dopsal a u bonfiru jsem si všiml těch vzkazů..už dobrý

Upraveno uživatelem Rash182
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kua ten boss u toho abyss covenantu, vzdycky mne chybi takovy kousek a mohl byt tolikrat mrtvy. A dneska rano jsem nad tim premyslel,ze hulka,co mne dava 100% na dmg pri human forme je ulozena v batohu a ne v ruce.

Dneska ho musis dat a zase se pokusit udelat 30 killu v bells covenant

Mel jsem 29 killu a u posledniho borce jsem v blizkosti npc pouzil toxic a to npc se na mne nasralo a zrusilo covenanta, p.ca:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu