Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dark Souls II


headhot

Recommended Posts

  • Odpovědi 614
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

na bleeding ma slabost,ale tento boss se stejne zabiji az jako posledni, je zbytecne ho zabijet bez dusi,kdyz je clovek stejne ziska v ramci "pribehu"

jinak jsem rad,ze se hra da odpatchovat aniz by to narusilo save a v sekci winter preskakat do lokace drangleic castle bez zabiti primal bossu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkoušel jsem na něj jít s Drangleic Lighting Swordem +10 a to se vůbec nedá. Dal jsem mu tak 20-30 ran a neubyl mu ani kousek života. Vůbec jsem nevěděl, že ty duše budu ně něco takového potřebovat.:ziped: Takže mám si udělat nějakou bleeding zbraň a zkusit to na něj znovu?

Jak to myslíš s tím ashen key? Není ten drak v Dragon Aerie nebo Dragon Shrine? Tam mám ted' zrovna namířeno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže krále zabít až na konci? Já teď nevím, kam mám jít. Mám odehráno 60 hodin, naposledy jsem prošel Iron Keep. Můžu jít buď ke králi (v hradě mám bonfire), nebo do toho zamlženého lesa, kde jsou neviditelní nepřátelé. Nebo ke krysám - je u krys nějaká větší lokace?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dohráno, za mě teda nejslabší díl asi...vigor na lvl 7 :D

Edit: Jinak, nevíte jestli se mužem s kámošem připojit k sobě?

Zkus si na wiki vypočítat jestli jste podobný soul lvl a kočka v Majule prodává prsten který když napíšeš jméno stejného boha tak je větší šance že se spolu spojíte,

P.S. pokud by někdo chtěl klidně dám co-op

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Itemy jdou prodat u jednoho obchodníka v No Man's Wharf, ale po chvíli zmizí. Pro obnovení HP baru použij předmět Human Effigy a sežeň si prsten Ring of Binding, který ti ten pokles zastaví na 75 % HP baru. Najdeš ho v truhle v Cathedral of Blue, hned před bossem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,viem že sa tu rozoberá DS2 konzolová verzia ale napadlo ma že by mi niekdo z vás dokázal pomôcť lebo som o mojom probléme nikde nenašiel ani zmienku,ide o toto.Stiahol som si Dark souls 2 pc verziu a hru som uspešne nainštaloval aj zapol lenže v hre mám takú chybu že mi neukazuje itemy ktoré ležia na zemi,nevidím tam tu žiaru s toho predmetu ktorá mi má ukázať že tam ten predmet je.Nevidím ani animačku ked zabijem enemy a hrdina vsaje duše a nevidím ani ked umrem svoje telo tam kde som umrel hladám ho vždy naslepo na internete som sa o tom nedočítal ak by ste vedeli pomôcť budem rád.

ps. stiahol som už 3 verzie a problém zostal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu