Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dark Souls II


headhot

Recommended Posts

  • Odpovědi 614
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No to mi ani neříkejte, že ty servery pojedou jen 2 hodiny denně. :-( Do bety jsem se dostal, ani jsem v to nějak nedoufal a teď taková jobovka. Zítra makám do 21 a než se doštrachám domů, tak je šmitec. :cry:

servery budou fungovat pouze 2 hodiny a je konec,pak az druha vlna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po zahrání bety se už nemůžu dočkat plné verze. Já osobně jsem na žádné problémy nenarazil, jen co DS II dost trápí, je opět klesající fps, které bylo velkým problémem i u prvního dílu. Ale do vydání zbývá ještě hodně času. Jinak samotná hra je dost dobrej mazec. Grafika doznala dost velkého zlepšení, hlavně co se týče nasvícení a ostrosti textur. Atmosféra je opět krásně temná jako v prvním dílu. Podle běžícího titulku jsem se dočetl, že druhá beta by měl být 27. října.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vse o ds2 jsem napsal a nahral na twitter. Hodne se tesim,akorat byla dost kratka, cca 1 hodku do zabiti prvniho bosse a pak objeveni secret door a pak invade 3 hracu a jejich nasledovne zabiti.

Jedine co mi vadilo,pri animacich,vam mohou monstra davat dmg a knight neskace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja nevim. Vybran jsem byl ale nehral jsem :( vcera jsem se na vecer chystal cely den a kolem 18h jsem zjistil ze musim za hodinu do brna na koncert kde jsem koupil listky tak pred mesicem..

Srcdcovka takže jsem musel a ani jsem ds2 nevidel...no ondrej zahral famozne ale mrzi me to :( takze vam zavidim :(

Odesláno z mého GT-I8190N pomocí Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Taky sem si říkal, ale publikovaný to bylo včera, tak sem to sem hodil :) asi okurková sezona....

edit: i když serii mám moc rád, tak k betě jsem se nedostal a trochu mě zarazila informace v článku, že si můžu naložit až 6 zbraní zároveň. Opravdu to tak je? To si jako můžu naložit třeba 6 greatswordů a libovolně mezi nima přepínat? Dík za info

Upraveno uživatelem pernaaa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zhlediska,ze v bete jsem mel pouze jednu zbran a celou jsem ji dohral,zabil bosse,zabil 5x zivych hracu. A menu bylo stejne jako v dark souls,tak nechapu, kde se tato informace vzala. Zkusil jsem to hledat pres google a o ohledne bety vsichni pisou max dve.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako ani mě se to moc nezdá. To bych tam mohl mít luk, pyro, meč, kopí, halapartnu a nějakej catalyst na kouzla a mám all in one char. Každou by sis mohl upgradovat jinak (fire, lightning atd.) a seš vystaranej... podle mě blbost

edit: teď jsem našel info na webu, že by měly jít naložit 3 zbraně místo 2. Pokud je to tak i na druhé ruce, tak je možný, že pozic pro zbraně/štíty je skutečně 6.

Upraveno uživatelem pernaaa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Čau, za mě

konzole = hraní her

pc = práce

Navíc ovládání bude podle mě lepší na padu než na klávesnici. DS vyšlo na konzole, až pak byl port na pc a byly tuším nějaký problémy s ovládáním. Teď to asi tak nebude, ale konzolovej ovladač je konzolovej ovladač.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj port na PC byl totalne dojebanej, ale staci stahnout HD texture pack, HD vegetaci a nejaky modely, dle libosti a razem je to na PC nadherna, opakuji nadherna hra. 1080p, vse krasne ostry, nadherna barevnost. Proste moderi si s tim fakt vyhrali. A k tomu ovladani... problem se vyresi tak, ze si dotycny poridi xbox ovladac, na nem se stejne ovlada 3/4 her lepe jak na kl+m, hlavne takovyhle 3rd person hry...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bla bla bla panove, nejlepsi grafika zpracovani bude na pc

je moznost hrat na xbox 360 ovladaci

Takze kdo muze zvoli pc verzi, je zdarma,kdyz se mu zalibi koupi si voucher

Ja samozrejme jako ♥♥♥♥♥♥ budu vlastni 3x collectors a vsechny verze,co vyjdou + guide a 21 tis v prdeli.

diky to vse

Upraveno uživatelem headhot
cena
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu