Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dark Souls II


headhot

Recommended Posts

  • Odpovědi 614
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ahoj.Lidi chci se.zeptat na kednu vec.Hraju DS 2 a dostal jsem se do bodu kdy jsem pekne v riti :-) Zbrane mam na hadr a nevim jak si je opravit.Kovar nefunguje protoze nema klic od kovarny a ja jsem nahranej,klic netusim kde je a bez zbrani se daleko nedostanu...muzete nekdo pomoct? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky,nejlepší meč mam broken ale aspon už trochu vim.... Ještě jeden dotaz,nejde mi kotoulem přeskočit díra v římse ve Forest of fallen giants,koukal jsem na youtube a týpek normálně skočí (ze nedela kotoul) ale at mackam co mackam tak mi to nejde....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já kolem něj šel asi 8x a pokazde ho dal...je jednoduchý...a jestli něco dostaneš nebo ne snad nechces vědět :)

Vyvaroval bych se aspoň týden spoilerum

No prave treba ja bych to vedet chtel...Abych vedel jestli se s nim mam trapit :-) ... Ale podle toho jak pises tak usuzuju ze se to vyplati :-) ...Zkusim ho :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu