Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dark Souls II


headhot

Recommended Posts

  • Odpovědi 614
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tam si je dávám, snažím se aby moje postava neměla váhu přes 70% pak je pomalá na kotouly :D Gawlana jsem určitě nepotkal ještě ani jednou. Momentálně se snažím dostat přes bosse jak tam jsou takový ti velcí rytíři a toho velkýho jakoby "kamenného" co má místo obličeje "díru".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak že ho vyvolám? Nejsem si teda vůbec jistý jestli jsem s ním už mluvil. Jinak včera jsem zkoušel toho rytíře a neubral jsem mu ani půlku :D a to jsem si přitom i zvedl to "nádvoří" aby to nebylo tak na kraji vody. Holt budu muset asi ještě nějaký čas vylepšovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud si v Human formě a splníš podmínky pro summon (většinou to, že si pokecáš s danou NPC), tak se ti před arénou objeví "summon sign", takové svítící klikiháky, na které když zmáčkneš, tak ti přivolají někoho na pomoc do bitvy (NPC, nebo online hráč). Je to ten rytíř v Heide tower of flame ? Tam snad stačí jen chodit dokola, občas dodge a křáp ho přes záda :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jdi radsi nejdriv na toho kmena s dirou v hlave - Last Giant. Tam je Pate. A jestli si s nim mluvil poznas podle toho ze ti dal white sign soapstone, jestli si uspesne zvladl projit tu cast hned u nej.

Ty jsi nyni u Dragonridera, i u nej lze vyvolat npc, pred vstupem do mlhy napravo je sign. Boss je to sice nepovinny, ale jelikoz hrajes offline, tak tou cestou se dostanes asi myslim dal, pres tohodle bosse, nez druhou stranou pres Pursuera. Toho samostatne zabit na nizkym lvl je hodne hardcore

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teda ted jsem po dlouhy dobe zavital na http://darksouls2.wikidot.com/ a musim rict, ze si tam pekne makli a maj kompletni info. Coz bohuzel uz na http://darksouls2.wiki.fextralife.com/Dark+Souls+2+Wiki neplati, tam toho dost chybi, nikdo neupdatuje ":( skoda...

btw iron passage na ng+++ docela masakr tam :( bohuzel se mi nedari nikoho vyvolat (resp tam ani nikdo nema signy), krome tech dvou stupidnich npc, a tak zatim bezuspesne tuhle cast zkousim dokola porad. Celkove pro me ale DLC docela sklamani.

a zda se mi to, nebo ve vsech 3 dlc se rychleji nici zbrane? V puvodni hre mi vydrzi mec na celej level a dal, a tady po pul levelu zbran s 80d znicena

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proběhnout to rychle se dá celkem naučit..takže to pak ztratí na obtížnosti. Ale je to určitě jedna z velmi krutých částí všech DLC i samotné hry. K tomu ničení mluvit nemůžu protože už asi 4 cyklus jedu se santiers spear, který se neničí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj zkousel, ale pres ty kleriky co kouzlej zpomaleni na postavu, tak to jde bidne, kdyz pred mlhou stojej jeste 2 golemove.

Kazdopadne to nejak musim dat. Chci totiz jeho mec z duse. Pro mag/meele

Hráč123 santers spear, to je ten co se da znicit a pak je neznicitelnej, ze? Ale neoskubali jeho dmg v nejakym patchi? Jakej boost na nej pouzivas? Ja si u jedny postavy dal na nej mundane, ale zrovna nejak moc zajimavy to neni .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dmg snížili ale pořád je to mocná zbraň hlavně díky movesetu, kterej kombinuje twinblade a kopí. Já jsem používal mundane na levelu asi 280 protože se dá pořád aplikovat resin..poměrně silná kombinace ale level 280 je stále málo (tuším kolem 30 ve všech statech). Potom jsem přešel na mága a používám Enchanted spolu s Crystal weapon kouzlem na to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bloodborne je in March a DS2 je in April. Takze krasne se bude prechazet z Bloodborne na Dark Souls 2. Platina zase bude trvat cca 14 dni max (zapocitano pvp do toho, ktere sebere nejvic casu)

Popravde Bloodborne vzda hodne lidi pred prvnim bossem, obri vlkodlak. Tak je to o tom se vzdy vejit do 1 -2 framu pri uskoku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu