Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Hra je větší ne kapacita DVD


dan97

Otázka

Zdravím,

včera jsem si nechal flashnout xbox (jasper 120GB) a hned jsem vypálil pár her (verbatim DVD+R DL rychlostí 2x; vypaloval jsem tedy na vypalovačce v notebooku). První problém je, je většina novějších her se mi na toto DVD nevejde (TEKKEN, ...) a tak bych prosil o radu co s tím. Druhá věc je hláška "disc is unreadable..." zajímavý je, že když jsem vypálil hru, kterou už mám v xboxu nainstalovanou tak šlape (FIFA 12) ale nic jinýho nerozjedu (např. F1 2011).

Vím, že se najde někdo kdo mi pošle odkaz na podobný téma ale je tady toho miliarda.

Díky za každou radu :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Tak teď nevím co chceš slyšet.Pálíš na mechanice, která není doporučená tvůrcem flashe LTPlus 3, který používáš (tedy na jiné, než liteon Ihas s upraveným firmwarem) a proto ti to nefunguje.S tím ti žádný návod nepomůže.

Nekde jsem vcera cetl ze muze byt spatna mechanika v xboxu.. Je to mozny? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nekde jsem vcera cetl ze muze byt spatna mechanika v xboxu.. Je to mozny? :)

Samozřejmě může být slabý nebo špinavý laser, ale to co píšeš odpovídá spíš tomu, že je proplém s vypalováním.Nejjednodušeji to zjistíš, když si vypálíš nějakou hru starší hru co není XGD3 a vyzkoušíš tu (bez instalace na hdd) abys měl jistotu, že to čte přímo z placky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
A jest bych prosil odpoved na prvni dotaz :)
Jaký první dotaz ? Vyzkoušej nějakou hru, které není XGD3, tedy velikost image je 7 838 695 424 bytes (a ne 8 738 846 720 bytes jak to je u nových XGD3 her), tam problém s vypalováním pokud to je tím nebude a hra normálně půjde.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jaký první dotaz ? Vyzkoušej nějakou hru, které není XGD3, tedy velikost image je 7 838 695 424 bytes (a ne 8 738 846 720 bytes jak to je u nových XGD3 her), tam problém s vypalováním pokud to je tím nebude a hra normálně půjde.

zkousel jsem F1 2011 to melo snad 7gb a neslo to...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu