Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Iso


zroman93

Recommended Posts

Ahoj mám dotaz, (omlouvám se jestli už padnul) :)

chic se zeptat kdys mam ISO hry tak jaky je rozdil kdys stahnu Například - 300 March To Glory.iso z uloz.to a ma to (953,93 MB)

300 March To Glory.iso z share rapid ma to (909.8 MB)

Tak se chci zeptat jakej je rozdil, nebo jestli je v necem to mensi iso horsi nebo jake je proste rozdil?

Moc dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozdíl je takový, že ty s větší velikostí se nazývají Untouched (tedy nedotčené) a jsou to hry tak jak vyšli a ty menší jsou RIPy to znamená, že tam jsou odstraněny nepodstatné věci, jako aktualizace na firmware, který ta hra požaduje, všechny jazyky kromě angličtiny ale někdy i hudba a videa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RIPy her bych zrušil, kvůli těmhle sra*kám sem se několikrát naštval. Třeba God Of War jsem měl bez videích takže zážítek nulový, díky RIPu! Nevadí mi že odstraní jazyky a firmware, ale všecko ostatní by ve hře mělo zůstat! Hru si každý může ořezat sám jak psal Martin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu