Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Vysoké teploty CPU


skiz- u suck

Recommended Posts

Chci se zeptat, zda to je normální, když AMD Phenom II X4 955BE 3.2GHz, v idle má 58 stupňů celsia?

Větrák mám Arctic Cooling Alpine 64 Pro

Dnes jsem pro jistotu znova nanesl novou pastu, ale nějak to nepomohlo teploty zhruba stejné. Nějaké řešení?

Popřípadě navrhnout nějaký chladič za rozumné peníze a s maximální výškou od CPU 14 cm (kvůli case)..

- pokud to není chladičem, napadá mně špatní Air-flow v PC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V idle tak po 10 minutách od puštění PC, při běžném procházení internetu.

V loadu tak cca. po 20 min Far Cry 3 má cca 75 stupňů...

Jinak teď sem udělal takovou prasárničku na Arctic Cooling Alpine 64 Pro jsem demontoval ten původní větrák a osadil 12 cm taky od Artic Coolingu a teploty jsou cca. o 6 stupňu v idle nižší, pak kouknu v zátěži. Je to jenom dočasné.. Než pořídím něco jiného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je tam daleko vic ovlivnujicich faktoru jako ze i teplo vydava deska,grafika,ale dela to urcite take chladic cpu.

Ja mam AMD x4 965 x3400 a teplotu v klidu mam okolo 30stupnu a pri hrani max 43 mam tam Noctua 12b dle popisu.

Jinak se take vyplati mit lepsi vetranou skrin :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu