Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

HELP! Karta na NDS lite


doug

Otázka

Dobrý ještěr,

koupil jsem pritelkyni na Vanoce NDS Lite, a pri vyberu karty jsem se rozhodl pro DSTT. Vlezl jsem na Wigishop, zadal DSTT a vyskocilo mi par vysledku, nektere byly vyprodany tak jsem koupil toto - http://wigishop.cz/microsdhc-kingston-4gb .

No a s udivem zjistuji, ze jsem koupil neco uplne jineho!:cry:

Potrebuju poradit, tlaci me cas(vanoce) a ja vubec nejsem zbehly v tehle problematice, co mam koupit? Je mi ta co jsem koupil k necemu (aspon ta microSD malinká) nebo musim koupit novou kartu? Hledal jsem a DSTT uz snad nikde nemaji na netu:(

Prosim mohl by mi nekdo poradit? Popripade odkaz na shop?

Diky moc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 odpověď na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

DSTT je vcelku nejobyčejnější karta, ale sehnat se v ČR dá, ale špatně. Raději jdi do R4i DualCore, na aukru ji pořád někdo prodává, nebo můžeš jít i do ofiko eShopu, třeba do mýho oblíbenýho na www.pda-prislusenstvi.cz a mají vždy s nejaktuálnější verzí, takže se pak nemusíš sám starat o update.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu