Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

RGH Xbox Kinect update


fanboy

Recommended Posts

Dobrý večer,

mám xbox 360 slim s kinectem a RGH a dnes jsem jej poprvé zapnul, na zkoušku jsem chtěl zkusit hru kinect adventures, která byla součástí balení a ouha. Začalo to po mě chtít nějaký update, asi update kinectu. Po restartu mi byl update nabídnut, ale nevím, zda jej mohu provést, mám strach abych něco nepokurvil. Mám freestyle dash 2.2 rev.625. Mám to updatovat nebo jak mám pokračovat?

A kdyz už jsme u toho, jak nejvíc můžu konzoli poškodit chybnými softwarovými zásahy? V nejhorším případě bude třeba udělat RGH znovu, je to tak?

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když to updatuješ tak ti bude hrozit, že si poděláš RGH. Kdyžtak doporučuju podstoupit celou proceduru, kdy tam nejdříve nahraješ upravený novy dashboard a pak nainstaluješ ofiko dashboardem http://console-forum.net/tema/146075-navod-na-aktualizaci-db-15574-programem-j-runner a pak znovu nahraješ freestyle dashboard, tím by se tvůj problém vyřešil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s xkem by se ti nemělo nic stát. pokud máš xko odpojene od netu a jde to o že to po tobě chce update kvuli kinectu tak to potvrd. brácha to tak taky měl, a nic se nestalo - v xku más určitě vyšší verzi dashboardu než potřebuje kinect. ten update to chce kvuli doinstalování nějakých kinect ovladačů či co.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s xkem by se ti nemělo nic stát. pokud máš xko odpojene od netu a jde to o že to po tobě chce update kvuli kinectu tak to potvrd. brácha to tak taky měl, a nic se nestalo - v xku más určitě vyšší verzi dashboardu než potřebuje kinect. ten update to chce kvuli doinstalování nějakých kinect ovladačů či co.

Mam tam verzi dashboardu 2.0.16202.0. Myslíš, že je tedy bezpečné ten update povrdit a nechat ho udělat přímo v konzoli bez nějakého stahování z netu a instalace přes flash disk?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím o radu dostal jsem kinect sensor a provedl aktualizaci při instalaci hry adventure dodávané k senzoru vše funguje, ale dnes jsem stáhnul kinect sport hru upravil a nahrál do xboxu zatím vše ok, ale hra se nezobrazí a nejde spustit předešlé nahrané hry fungují (před aktualizací) zřejmě jsem přehrál DSH na jinou verzi prosím o radu co s tím - mám xbox 360 120hdd jtag

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj prosím o radu mam verzi dashboardu 2.0.16202.0.,koupil jsem si kinect půjčil jsem si hru UFC trenink kinect šel,tak jsem koupil kinect adventures vložil jsem do xboxu a hned se mi objevilo updat dal jsem YES a to jsem nemněl,protože mi kinect blika zeleně a pak vypne nerozjedu tu hru,můžu hrat jen bez kinectu originální hry prosím o radu jak rozjet ten kinect a hrukinect adventures díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 years later...

Už jsem z toho na prášky, prošel jsem na fóru snad vše , vyzkoušel vše a kinect mi nejede. Mám DB 2.0.17511. Používám Auroru, vše mi funguje , hry, načítání obalů , ale kinect né a né rozchodit, poradí někdo přesný postup.

To co tu je na fóru mi nefunguje, nebo někde dělám chybu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Pokud je už dashlaunch nainstalovaný, musí se složka jmenovat $$ystemupdate. Pokud ještě instalovaný není tak pojmenovat na $Systemupdate. Každopádně v obou případech to musí být stejná verze, co se flashovala a flashka naformátovaná na FAT32.

mas nainstalovany i novy dashlaunch nebo mas porad jen stary?

Zkus po zasunuti flashky s aktualizaci spustit hru, melo by ti to nabidnout update.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Ahoj, mám Xbox 360 Slim s rgh koupil jsem si Kinect a nefunguje mi...Hlásí to, že to to chce update systému...Ale možnost stažení tam neni. Pokoušel jsem se aktualizovat podle návodu zde přes j-runner ale skončil jsem u bodu kde se má add dash...Neměl jsem tam žádnou variantu. Je prosím někdo z Liberce nebo blízkého okolí kdo by mi update udělal nebo poradil. Dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu