Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jakou case?


skiz- u suck

Recommended Posts

Zdravím,

rozhodl jsem se ke koupi nové case, jelikož v mé skříni je skoro 0 airflow a CPU vcelku hodně trpí, rozhodl jsem se koupit, jinou skříň.

Zde mám dva favority:Thermaltake V4

CoolerMaster Elite 430

max. cena 1 200,-..

Na co si při výběru skříně dát pozor? A podle čeho vybírat, kdyžtak hoďte nějakou kterou mi doporučujete v této cenové kategorii. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

radši si měl přidat těch 1200 k tý grafice ;). Jinak za mě http://www.alza.cz/xigmatek-asgard-381-cerna-oranzova-d350484.htm nebo http://www.alza.cz/xigmatek-asgard-381-cerna-bila-d350482.htm . Vybírej spíš co se líbí tobě ono je to všechno +- stejný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

radši si měl přidat těch 1200 k tý grafice ;). Jinak za mě http://www.alza.cz/xigmatek-asgard-381-cerna-oranzova-d350484.htm nebo http://www.alza.cz/xigmatek-asgard-381-cerna-bila-d350482.htm . Vybírej spíš co se líbí tobě ono je to všechno +- stejný

Dík za typy, nevidím v tom moc velký rozdíl jeslti tyhle, nebo ta Elite 430.. Jinak k té GK: sháněl jsem nějakou do druhýho PC, myslím, že ta 560GTX za tu cenu byla nakonec výborná volba, není hra s kterou bych si neporadil ;) a to mi stačí, navíc to je pro PC, na kterém převážně hrajé táta.. a tomu nějaké detaily sou buřt (hlavně, že si zahraje).. V mé sestavě mám GTX680.. Takže to nějak neřeším, jeslti jsem měl koupit o něco víc výoknnější GK nebo ne... ;) Ale i tak díky za rady, každá rada dobrá :).

Teď už jen potřebuju skříň, protože po nasazení GTX560 a spouštění náročnějších her, se to nějak zahřívá, a jediné dosavadní řešení je snižování napětí CPU, což ale taky nechci pořád, tak proto novou case. ;)

Jinak když se povede tak seženu za dobrý penízky case Fractal Design R3.. Ptám se, proto, kdyby náhodou koupě nevyšla. Co mám zvolit za rozumný peníze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

rozhodl jsem se ke koupi nové case, jelikož v mé skříni je skoro 0 airflow a CPU vcelku hodně trpí, rozhodl jsem se koupit, jinou skříň.

Na terajsej skrini nemas otvory pre ventilatory na bocnej strane? Staci kupit ventilator/y a namontovat tak, aby vyhanali vzduch von zo skrine!

Upraveno uživatelem trezzor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na terajsej skrini nemas otvory pre ventilatory na bocnej strane? Staci kupit ventilator/y a namontovat tak, aby vyhanali vzduch von zo skrine!

Ta case, je celkově malá, už takhle to tam je všechno naskládané jenom tipťop.. Jinak v bocnici díry jsou, jenom,že se tam dá dát akorát 80mm fan, co mi přijde, jako nesmysl, vzadu mi to taky vyfukuje jeden 80mm fan.. Ale problém je v tom, že mi prostě zepředu nic neofukuje HDD a nevhání vzduch do bedny.. Tudíž, vlastně akorát se pořád množí teplý vzduch a není zde žádný přísun chladného vzduchu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta case, je celkově malá, už takhle to tam je všechno naskládané jenom tipťop.. Jinak v bocnici díry jsou, jenom,že se tam dá dát akorát 80mm fan, co mi přijde, jako nesmysl, vzadu mi to taky vyfukuje jeden 80mm fan.. Ale problém je v tom, že mi prostě zepředu nic neofukuje HDD a nevhání vzduch do bedny.. Tudíž, vlastně akorát se pořád množí teplý vzduch a není zde žádný přísun chladného vzduchu.

Vies to je tak: ked mas vpredu otvor na nasavanie vzduchu, tak tam ani nepotrebujes ventilator, ked mas ventilatory vzadu a na boku, ktore vysavaju vzduch zo skrine. Tym padom sa vpredu vzduch nasava. Ale samozrejme, ze nie je nevyhodou mat aj vpredu nasavaci ventilator.

Pises, ze ta skrinka je mala s 80mm ventilatorom a zboku je mozne pripojit iba 80mm (jeden, ci dva?). Lepsie by bolo samozrejme so 120mm...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poriesit tu skrinku mozes iba tak, co ponuka. Ked mas iba vzadu ventilator (neviem kolko otacok), tak mozes dalsi pridat na boku s vyssimi otackami. Samozrejme instalovat ho tak, aby vzduch vysaval von zo skrine. Mozno keby namiesto tych spodnych otvorov bol este jeden ventilator vyfukujuci von, tak by to bolo este lepsie, ale vidim, ze vpredu nie je na nasavanie nic :) Takze skus kupit jeden ventilator na ten bok a uvidis...

Upraveno uživatelem trezzor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zásadní rozdíl v tom nevidim, teplota max. o 1 stupeň dolu a leckdy ani to ne.

tak tie dva ventilatory (vzadu a na boku) 80mm asi nic moc, ako pises...inak ventilatory (nielen vzadu, ale aj zboku) pomozu k lepsiemu airflow, ak ten problem samozrejme nie je viac na chladici CPU

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu