Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

koupě PS Vita ... Ano či Ne


Fenix1468622475

Recommended Posts

Uvidíme pořád nákup zvažuji , ale koupi plánuji až na konec ledna . Až pojedu do německa. Z konzolí jsem měl jen X360, a PSP. Proto mě PSV láká kvuli PS exkluzivitám jako Unch , LBP , Resistance (i když ten poslední byl šit horkou jehlou ) a až vyjde tak Killzone a doufejme že se dočkáme také Pataponu 3 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem narazil na PS VITU 3G od německého Vodafonu za 149,90 eur, objednání něco jako s předplacenkou bez tarifu. německy moc neumím tak nevím jestli je v tom nějaký háček s tou předplacenou kartou? Co myslíte? https://shop.vodafone.de/Shop/datenprodukt/sony-playstation-vita-3g-wifi-websession/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aaischa:celkově ani na PC nejsou skoro vůbec žádný nový hry.. celkově fakt úpadek a z části čekání na zavedení novýho stylu "ochrany" část herního enginu a dat pojede online, čili pc hra bez serverový části nebude funkční .. nuž uvidíme... každopádně pro PS3 a vitu na další rok toho málo nebude

Dovolím si nesouhlasit. Člověče ty asi moc nesleduješ PC scénu. Takže takové tituly jako Far Cry 3, AC 3, Dishonored, Hitman Absolution všechno vyšlo nedávno. A za chvíli tady máme Dead Space 3, Crysis 3, Aliens: Colonial Marines, nový Tomb Raider. To mo přijde jako plodný rok, ne to co vyjde na Vitu.

Jediné co je pozadu je právě Vita. S novinek bych viděl zájem jen asi v Killzone. Předělávky nepočítám (nesnáším ty jejich HD předělané podvody) a japonské sprominutím hovadiny mě taky moc neberou. Kde jsou nějaké pořádné Sony tituly krom Killzone? Resistance o níčem, AC taky nedopadl nejlíp, kde je třeba nový God Of War, nový Metal Gear Solid, Tomb Raider, Batman atd...prostě zase nic extra...

A tyhle pro mě zajímavé tituly, vycházejí i na PS3, ale na Vitu samozřejmě ne. Žádný pořádná ačkový titul tam prostě není. Uncharted Golden Abyss, byl moje první hra na PS Vitu a byl jsem celkem nadšený, že si taky můžu zahrát takový titul na Vitě, ale když jsem si pak pořídil PS3 a spustil to na TV, tak jsem pochopil co je to teprve Wow efekt. To se prostě nedá srovnat. Když jsem Vitu vlastnil, tak mé cestování nebylo nějak extra dlouhé. Třeba jen 20 minut a to si člověk takové hry jako Uncharted neužije. V létě na display nejde moc vidět a ve vlaku to prostě to práve ořechové není. Tak jsem hrál doma v posteli. Je to fajn, ale proč. Když jsem pak pořídil PS3 tak jsem to pochopil. Pro mě to na cesty rozhodně není. Na krátké vzdálenosti mi přišlo hraní ve vlaku takové bez pořádného užití si hry a na dlouhé vzdálenosti vám nevydrží baterka :-) A když jsem doma můžu hrát na TV. Píšu jen proto, že podle mě jsou tady ty kladné dojmy až přehnané, ale nikomu je neberu. Pro mě je Vita rozhodně herní zklamání ve všech směrech a zklamání roku. Ale jen prozatím...

Upraveno uživatelem Susperian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

herni zarizeni se musi vyvojari osahat a pak budou hry :)..

Právě a proto zatím nebrat :-) Ale zase, když to nikdo nebude kupovat nebudou hry. A vývojáři na Vitu budou prdě viz tady článek:http://games.tiscali.cz/byznys/prezident-sony-mira-podpory-ps-vita-od-vyvojaru-me-zklamala-60832 Tak jen kupujte a já si počkám :-))

P.S. A jak tady někdo psal, že předělávání video formátu do mp4 je přeci v pohodě tak vážně není! Porotže tady nejede jen o předělání, ale i následnému přidání na tvrdo českých titulků.(Samozřejmě pokud člověk není skvělý angličtinář) Totální otrava a ať mi nikdo neříká, že se to dá přežít, protože nedá...doufám, že to taky nějak časem vyřeší, protože takhle to není multifunkční zařízení, ale je to prostě jen na hry(hudbu nepočítám na to je vita zbytečně velká a mp3, nebo mobil má dnes každý...)

Upraveno uživatelem Susperian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

" japonské sprominutím hovadiny mě taky moc neberou" hmm tak to delas ale velikou chybu, Gravity Rush a Persona 4 jsou nejlepe hodnocene hry na Vitu a jsou to naprosty narezy, me je zase u zadku nejaky priblbly Killzone, ja se tesim tento rok nejvice na Warriors Lair potažmo Ruin, Diablo v kapse to bude síla!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

" japonské sprominutím hovadiny mě taky moc neberou" hmm tak to delas ale velikou chybu, Gravity Rush a Persona 4 jsou nejlepe hodnocene hry na Vitu a jsou to naprosty narezy, me je zase u zadku nejaky priblbly Killzone, ja se tesim tento rok nejvice na Warriors Lair potažmo Ruin, Diablo v kapse to bude síla!

Gravity Rush jsem hrál demo a bohužel mě to "skákání" nějak nechytlo. Mám rád "jiné" hry, ale ten japonský feeling prostě nemusím. Persona 4 je předělávka takže zase to není regulerní PS Vita hra. Většina těch "novinek" co má vyjít jsou všechno předělávky a nebo ty slavné HD verze. Takhle si prostě nepředstavuji hry nové generace Handheldu...

P.S. A tím jiné hry mám namysli, že nehraju jen Killzone AC3 Far Cry 3 atd ikdyž je mám rád. Líbilo se mi třeba Limbo a podobné arkády. Hry s duší, ale Graviry Rush to rozhodně pro mě nebylo...

Upraveno uživatelem Susperian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu