Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

prosim o radu


martin.nebuchla

Recommended Posts

  • Odpovědi 61
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

diky diky za odpoved.

mam jeste jednu otazku jelikoz jsem novackem tak me zajima nac je v pspcku harddisc???a mam jen 12 gb mam ho vymenit za vetsi?nekde jsem se docetl ze mi prijme maximalne interne 500gb a externe i 1,5tb,a tak mam si nechat hadr vymenit nebo bude lepsi ten externi?dekuji za informaci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zaprve se to nejmenuje pspcko kdyz uz tak psko, pspecko je prenosna konzole PSP, dale 12 GB hdd je podle me uplne k nicemu jen to jen nejaky reklamni tah od sony aby se ps3 prodavala za nizkou cenu nwm jaky si hrac a jestli si chces koupit PS plus ale rekl bych ze urcite dokoupit, protoze z tech 12GB si neco vezme system rekneme pulku, na hdd si ukladas co chces pisnicky fotky filmy ale ukladaji se tam i savy her, a nekdy si tam hra nainstaluje nejake veci + patche atd.. takze tech 12GB je opravdu k ****, jak je to z tou velikosti to nwm ale nekde jsem cetl ze interni to podporuje az 750GB ten externi nemam zdani, ale na tu velikost hdd ti musi odpovedet kdo to vi na 100%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten interní můžu potvrdit. Mám 750GB - čistých - 698GB. Někde jsem četl, že interní jede i 1TB, ale odzkoušeno nemám.

Jinak pokud se chystáš předplatit plusko, tak se určitě bude hodit HDD s větší kapacitou :)

Upraveno uživatelem sooe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky diky za odpoved.

mam jeste jednu otazku jelikoz jsem novackem tak me zajima nac je v pspcku harddisc???a mam jen 12 gb mam ho vymenit za vetsi?nekde jsem se docetl ze mi prijme maximalne interne 500gb a externe i 1,5tb,a tak mam si nechat hadr vymenit nebo bude lepsi ten externi?dekuji za informaci

Externí 2TB, u interního disku též 2TB (teoreticky) - musí splňovat podmínku, že má rozměry na výšku 7mm (aby se vešlo do konzole) Nic víc v tom není.

Doporučuji větší interní disk, na který můžeš stahovat z PSN? instalovat hry atd., což na externí disk nelze.

U 12GB verze je jen problém, že v balení konzole není rámeček pro disk. Je nutno dokoupit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze co radite?externi tera nebo mam dat radeji novy misto 12 gb a je to jednoduche vymenit neb to delaji i v nejakem servisu komplu?a jakou nejvetsi velikost tam muzu dat at to nemusim menot nekolikrat ???ja si myslim ze ten externi je lepsi ma vetsi vyuziti ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výměna je jednoduchá: http://console-forum.net/tema/33867-vymena-hdd-kompletni-navod

Jen tě upozorním, že na externí HDD, hry nedáš (neuložíš) Pokud teda nemáš CFW a i s CFW jen do velikosti 4GB.

Externí HDD využiješ na filmy, hudbu, fotky, atd.

Upraveno uživatelem sooe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj me jde o to s tim exterakem zda mi pujde na nej ukladat urovne her seivy,ja na nej nebjudu ukladat hry hry mam a kupuji na cd takze zadne z hdd proto mam 12gb me jde o to abych si nezaplnil hdd temy ulozenimi ruznych sexci her hdd vyuziji jen na hry a multimedialni centrum o to mi jde proto chci vedet zda externi hdd nebo interni ale na interni potrebuji se spojit sitove s pc abych mohl na hdd davat filmy a externi hdd je z hlediska pretahovani dat a filmu lepsi pokud se i na nej da ukladat urovne hranych her jako zalohy uhranych sexci byl by pro me lepsi externi mam ps3 12gb ale ne slim takze vymena by nemela byt tez tezka na nej nepotrebuji ani ramecek jen novy hdd vetsi a klonovt na nej data vymena hdd za hdd jen chci radu ohledne hdd extgerni z duvodu lepsiho vyuziti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, vyznat se v tvém textu je docela síla, ale podle toho co jsem pochopil ti napíšu:

Externí disk - využiješ na přenášení hudby, fotek a filmů z PC do PS3, samozřejmě musí být v podporovaném formátu a disk musí být naformátován na systém souborů FAT32, na který je možno uložit soubory o max velikosti 4GB.

Interní disk - slouží pro uložení staženého obsahu z PSN, uložení profilu, save pozicí ve hře a především povinným instalacím her - některé hry např. GT5 mají instlaci i k 10GB, tudíž je 12GB verze nedostatečná - tyto data nelze ukládat na externí disk!! (Pouze u save pozicí lze dělat zálohy a to ještě ne u všech her)

Za mě ti jednoznačně pro bezproblémový chod doporučuji koupi interního disku, a ano, na tuto výměnu potřebuješ u 12GB verze PS3 dokoupit i rámeček, jelikož 12GB paměť je flash, nevyměnuješ tedy HDD, ale dáváš ho tam, jelikož tam žádný není ;)

Snad ti tahle odpověď pomůže

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj diky za info nemuzes mi napsat kde a jaky tip ramecku mam koupit at si ho objednam?

pak mam jeste jednu prozbu koupil jsem dalkovy ovladac bd remote control a nemuzu ho pripojit jak to mam nastavit??

je vubec mozne dat do ps3 12 gb hdd?a pokud ano jakou velikost doporucujete?a co vse k tomu potrebuji

Upraveno uživatelem tekken90
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tomu ramecku odkaz na nej ti tu uz nekdo postoval se podivej, velikost tak 320GB nebo vic kdyz uz si kupujes, tady na foru mas na to navod neni to urcite nic tezkyho akorat si pak musis nejak prekopirovat ten obsah z jednoho disku na druhy nebo tak nejak. ale v tom se moc nevyznam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dalkove ovladani uz mi funguje je to ok.ted potrebuji radu jak vymenit u ps3 12gb hdd a co vse k tomu potrebuji a zda se mi tam vubec vejde do vnitr ten hdd.chtel bych tam 1tb pokud to je mozne nebo co mi doporucujete????prosim o radu-moc dekuji ostatnim za doporuceni ktera mi dali moc mi to pomohlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj diky za info nemuzes mi napsat kde a jaky tip ramecku mam koupit at si ho objednam?

pak mam jeste jednu prozbu koupil jsem dalkovy ovladac bd remote control a nemuzu ho pripojit jak to mam nastavit??

je vubec mozne dat do ps3 12 gb hdd?a pokud ano jakou velikost doporucujete?a co vse k tomu potrebuji

1) Používej tlačíko edit a neposílej více příspěvků za sebou ve fóru.

2) Odkaz na rámeček ti zde již byl posílán - http://surtep.cz/hdd-drzak-ps3-2422632/

3) Výměna HDD a záloha zde - http://console-forum.net/tema/33867-vymena-hdd-kompletni-navod

4) Výměna HDD je popsána i v manuálu, který je dodávan s konzolí - elektronická verze zde http://cz.playstation.com/ps3/support/general/detail/linked349708/item349342/Výměna-pevného-disku/

5) Jaké kapacity disků lze do PS3 jsem ti již také psal - 2TB

Upraveno uživatelem tekken90
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky jsi moc hodnej uz jsem si to vse ulozil jen ten ramecek tam pod tvym odkazem neni

udlam to dle navodu jen ja mam 12gb a nekdo mi tu psal ze tam nemam hdd ale flash tak mam strach zda se mi tam hdd vejde

Upraveno uživatelem tekken90
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Flash paměť jako taková bude součástí základní desky PS3, tudíž slot, šuplík, říkej tomu jak chceš, pro HDD, je zcela volný. V manuálu ke konzoli budeš mít jistě i obrázky k tvé verzi PS3, tedy Super Slim.

Pokud jde o konkrétní HDD, tak například tento http://www.alza.cz/seagate-momentus-fde-thin-500gb-d311591.htm

Je nutné, aby to byl 2,5" HDD s výškou 7mm. viz popisek - tento to splňuje a tudíž půjde do PS3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu