Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

proím o radu s instalaci her


hejny

Recommended Posts

Ahoj všem,tak pod stromečkem jsem našel muj vysnení ps3,ježisek vědel ze miluji hokej takze mi nadelil nhl13:Dcoz je fajn,ale take miluji morky a tak jsem doufal ze si na vyskuseni stahnu demo moto gp 10 11 a neco ze serie sbk bohužel na ps store neni nebo jsem nenasel zadne takove demo ke stažení a tak jsem patral dal a objevil moto gp 10 11 demo ke stazení zde http://www.psxstore.com/en/2018/demos/ps3/driving/motogp-1011-demo.html stahl jej do pc a pote dal na flasku(mam ji naformatovanou sprane theme jsem z ni nainstaloval v pohode)ale hru nikde nevidím a nevím jak instalova a zda li to jde a jak,proto bych chtel poprosit o radu jak postupovat poripade jestli jsou tato dem stazitelna nekde jinde treba primo do ps3 dekuji vsem za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Jdi na stránku PlayStation Network a přihlaste se pomocí svého přihlášení PlayStation Network a heslo. Klepněte na tlačítko "PS3 dema" a vyberte hru demo ze seznamu dostupných titulů. Klepnutím na tlačítko "Stáhnout" uložit hru do počítače. Tyto ukázky mohou být více než 100 MB, takže může trvat dlouhou dobu ke stažení.
  • 2 Vložte USB flash disk do počítače a otevřete ikonu na ploše.
    • Zkopírujte stažený hry demo do kořenového adresáře USB disku. Vysuňte a vyjměte jednotku.
    • 4 Připojte USB disk do USB portu vašeho PlayStation 3, který se nachází na levé straně konzoly čelní straně. Zapněte konzolu.
    • 5 Přejděte na "Game" záložce v menu. Zvýrazněte svůj USB disk a stiskněte tlačítko "trojúhelník." Zvolte "Zobrazit položky."
    • 6 Vyberte si hru demo. Vyberte "Kopírovat" nainstalovat hru na interní paměti vašeho PlayStation 3 je.
    • 7 Stisknutím tlačítka "O" dvakrát pro návrat do "hry" menu. Přejděte dolů v seznamu dostupných her, dokud se nedostanete do nově nainstalované hry. Spusťte hru s "X" tlačítko.

Preklad google :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na oficiálním FW samozřejmě žádné demo z flashky nenainstaluješ.

Jediná možnost ke opravdu pouze stáhnout přes PSN. Pokud zde již demo není, tak máš smůlu. Pro lepší obsah doporučuju si vytvořit ještě US účet, kde větší nabídka

A pro nakupování a lepší hledání ve Store doporučuji přístup přes PC na https://account.sonyentertainmentnetwork.com/login.action

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak schvalne jsem prosel vse all demos a nic,taze poradi nedko jak prez to usb diky

Alespoň čti odpovědi, když už chceš pomoc. Z USB demo naistalovat nelze (OFW). Už jsem ti to psal výše v tématu.

Založ si US účet, zde demo na MotoGP je http://us.playstation.com/games-and-media/demos/motogp-10-11-demo.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu