Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

jak zrušim rodičovskou kontrolu?


mcryba

Otázka

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Dafak? Pokud chceš používat near, tak musíš mít location data povolený (tudíž ne odškrtnutý ale zaškrtnutý). A žádná rodičovská kontrola ve Vitě od začátku není (jedině, že by ti ji nastavili rodiče :D).

P.S. Nechápu, jak v dnešní době neovládá někdo alespoň základní angličtinu... Vždyť je snad od 2. stupně základní školy povinná, ne? A navíc většina lidí ji má už od 3. třídy (pokud si nevybere třeba němčinu, nebo francouzštinu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

LOL, nemusíš bejt šprt. Já neměl jedničky ani nepamatuju :D, teď je to samej trojec.

Jde mi spíš o to, že v dnešní době se člověk setká s angličtinou všude - tv/rádio, kino, počítače, hry, internet A škola. A stejně nedokáže ovládnout nějaký ty základy... Samozřejmě pokud ti je třeba 10 let, tak se omlouvám, takhle se to nepozná :D.

Konec OT, jsem rád, že už si to vyřešil :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu