Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

the simpsons game problem


pojik

Otázka

Recommended Posts

  • 0
Já mám 3.52 M33-4 a jde to bezproblémů. :bash:
JJ já mám stejnej a takly mi to jede... Potřeboval bych taky pomoct: Jsem ted asi ve 2misi (v muzeu) ted sem v takove mistnosti kde jsou planety , raketoplány atd. s bártem vylezu na takou skálu s homrem spustím prostřední větrák a s Bártem přeletím na takej raketoplán... jenže pak nvm co dál... furt to zkouším doletět na tu jednu planetku vedle toho raketoplánu jenže se mi to nedaří (zkoušel sem to asi 10x) poradte pls co s tím!!!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
JJ já mám stejnej a takly mi to jede... Potřeboval bych taky pomoct: Jsem ted asi ve 2misi (v muzeu) ted sem v takove mistnosti kde jsou planety , raketoplány atd. s bártem vylezu na takou skálu s homrem spustím prostřední větrák a s Bártem přeletím na takej raketoplán... jenže pak nvm co dál... furt to zkouším doletět na tu jednu planetku vedle toho raketoplánu jenže se mi to nedaří (zkoušel sem to asi 10x) poradte pls co s tím!!!!
tenhle problém se tu dneska řeší nejvíc :D musíš skočit na tu šedou tyč mezi lodí a planetkama
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tenhle problém se tu dneska řeší nejvíc :D musíš skočit na tu šedou tyč mezi lodí a planetkama

No hej tam je náka tyč????.....sem na tom raketoplánu,ale žádnou tyč nevidim.......vůbec nvm kam dál a furt padám dolů takže to pokaždý musim vylízt znovu................

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No hej tam je náka tyč????.....sem na tom raketoplánu,ale žádnou tyč nevidim.......vůbec nvm kam dál a furt padám dolů takže to pokaždý musim vylízt znovu................
Prostě skoč směrem na ty planety a tam tak trocha víc na levo je takej sloup skoč na něj(bart pak po nem sjede, dole rozbije taky rámy co sou kolem toho sloupu a pak bude moct po tom sloupu vyšplhat nahoru i homer) Zas bych potřebova help: ted sem v misi kde musím zabít toho borce s koblihou a já nemůžu za boha přijít jak na něj...pomozte pls...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ja z toho topicu hry 11/2007

Tak už to jede. Vložil jsem UMD a nastavil v RECOVERY z no-UMD m33 driver aby bylo požadovaný.

.. a v RECOVERY jsem nastavil Normal z puvodniho SONY NP9660 (je mnohem lepsi nez m33 driver) - pisu to pro ty, kteri by nahodou nevedeli jak nastavit UMD Mode :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu