Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

unflash


W3stik

Otázka

13 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

6.20 PRO-C Permanent, je to na furt a nemusíš nic načítat po restartu nebo vypnutí psp, a funguje všechno. Tady na foru ho doporučil mě Martin2412 :) A kdyby jsi měl vyšší OFW než 6.20 tak zde je návod jak udělat downgrade z 6.35 či 6.31 http://psp.novinky.org/view.php?cisloclanku=2011010030 , ale vyplatí se prohledat celé psp.novinky je tam spousta užitečnejch rad a návodů tak kdyby si něco nevěděl vyplatí se tam podivat ;)

Upraveno uživatelem mcryba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravím k Vánocům jsem dostal psp E1004 a chtĕl jsem se zeptat zda když si ho flashnu tak jestli tam pak pude nahrat zas OFW ze stranek sony.Poradte
Takhle, jelikož toto PSP vyšlo s nejnižším firmwarem 6.50 a na ten CFW není a předpokládám, že nové PSP bude mít již 6.60, tak nejbližší a jediný CFW, který si tam můžeš dát je 6.60 PRO C. Tento CFW je tzv. dočasný, což znamená, že po restartu či úplném vypnutí PSP podržením vypínače po dobu min. 8 sekund se CFW vymaže a je nutné jej znovu spustit prográmkem fastrecovery, který je součástí CFW.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
V 4. 1. 2013 at 14:32, mcryba napsal:

Ano, půjde to jednoduše odstranit, já to dělal taky ;)

Dobry den. prosim mam flashnute PSP pravdepodobne to E1004 to s tou wifi jde to vse vratit zpet na oroginal Software, abych mohl na Store atd....?

před 4 minutami, PavelBatka napsal:

Dobry den. prosim mam flashnute PSP pravdepodobne to E1004 to s tou wifi jde to vse vratit zpet na oroginal Software, abych mohl na Store atd....?

Omlouvam se za gramaticke chyby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu