Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gk?


FreddyCZ

Recommended Posts

Ahoj tak pc uz pomalu bude cele resim ted gk mam dve nabidky bud gtx680 phantom 4gb ci msi 7970 lightning 3gb.obe jsou cca 2 mesice stare a cena +- 9t.a nevim pro kterou se rozhodnout.momentalne budu mit pouze jeden monitor a to 24".treba vubec netusim co je u geforce ,,Cuda" a zda to neco ovlivni.prolezl bych fora ale na vse ted koukam pres telefon tak je to dost zdlouhave.diky za vase nazory

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cuda jadra je architektura nvidie to neres rozhodoval bych se podle zbytku systemu +nvidia ma physx kterej atina nema pokud mas nvidiackej chipset procak nacpal bych nvidii v pripade amd naopak nicmene ta 680 bude drazsi se pohybuje kolem 12tacu atina je za max9 obe novy myslim kazdopadne neudelas chybu ani jednou obe sou to top karty s dostatkem vykonu

edit: tak sory ta msickova 7970 je s cenou trochu jinde simpaticka karta msi mame radi

Upraveno uživatelem chipomil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně bych šel do 7970 od gigabyte... na alfě (viz. odkaz) ji mají za 9900 s dopravou zdarma a je uplně nová se zárukou + nějaký hry a výkonově je na stejné urovni jako MSI

Měl jsem od gigabyte dvě GK a všechny v pořádku i chlazení bylo OK...

http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051400000000001Q0J

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cauko vsem tak zde je kompletni sestava: http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_1LIS011F78011OOJ011O26010NVO011484011O1X011KZU011T0D01

Kdyby byly nejake pripominky rad si je prectu.ve stredu budu obednavat vse krom gk,a procesoru ty uz mam doma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak taktovat se bude:-)ale zas tolik penez na to nemam.s deskou jsem dlouho vahal ale nakonec jsem se rozhodl pro tuto.ma dost funkci a recenze na ni jsou docela kladne a neni zas tak draha.a ten OZC to je tak htozna znacka?nebot docela dost ho uzivatele vsude chvali kdyz se jsem se dival.jinak pak jsem se jeste rozhodoval pro seasonic ci bequiet.Fortron jsem mel ted doma na starsi sestave a byl docela hlucnejsi.byl to black power 550w.proto jsem ho ted do sestavy nechtel davat.no nejradeji bych koupil nejakou 650-700w myslim si ze vic nebude ani potreba ani pri pretakovani.A druhou gk neplanuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Ahoj tak pc je poskladane,ale bohuzel asi bude neco spatne.Kdyz pustim bf3 ci nfs MW 2 tak po 20 minutach se mi hra sekne.Teploty jsou cpu,gpu jsou vklidu tady je nejaky vypis:GPU-Z Sensor Log.txt

Upraveno uživatelem FreddyCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu