Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Freestyle Dash 3


Recommended Posts

No čau.Tak jsem to vypalil na CD a Xko mi napsalo že nevidí Disc.Zřejmě to bude tím že nemám Flash mechaniky.Ale chci se zeptat jestli můžu dát přes USB tento instaler "F3Installer.7z" do HDD Xbox360 a spustit jako jakoukoliv jinou hru či Homebrew-no prostě jestli se to chová stejně jako to na CD. Díky. PS:Xbox360 mám samozřejmě JTAG/RGH.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No čau.Tak jsem to vypalil na CD a Xko mi napsalo že nevidí Disc.Zřejmě to bude tím že nemám Flash mechaniky.Ale chci se zeptat jestli můžu dát přes USB tento instaler "F3Installer.7z" do HDD Xbox360 a spustit jako jakoukoliv jinou hru či Homebrew-no prostě jestli se to chová stejně jako to na CD. Díky. PS:Xbox360 mám samozřejmě JTAG/RGH.

Spatne vypalene vypalis to treba v Ultra Iso a ne jako Image

Bud pouzi muj odkaz ke stazeni nebo Heylool a stahni si soubour /F3Installer.iso 74.56MB/ a ten vysmahni na cd

Upraveno uživatelem soudruh.cb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No čau.Tak jsem to vypalil - dal naistalovat Update na ver.3. Instalace proběhla pohodově - jako na tom videu - FS3 se krásně spustil, ale úplně chybí položka Network - což mě vadí. Už si fakt nevím rady. Nemáte někdo prosím nápad jak na to? PS.:Ve verzi 2.2 mi jelo vše OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

zdravim panove mam rok stary xbox360 a skousel sem podle vaseho postupu vipalit freestyle dash a porad mi to pise ze z disku nejde cist vipaloval sem to pres nero 7 a pak pres ultra ISO sem stoho na vetvi neni to treba tim ze mam xbox rok viroby 2013 nema to na to vliv dik za pomoc

EDIT: jo a jeste se chci zeptat da se to smazat na nekterych forech sem cetl ze se jim xbox sekne a konec nin nefunguje co stim potom dik za odpoved

Upraveno uživatelem Nanaki
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu