Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

3DS Ver. 4.5.0-10E


Sovaja

Otázka

Ahoj,

mám jeden začátečnický dotaz...nebo spíš ověření. Koupil jsem jeté Nintendo 3DS. Koupil jsem k tomu kartu R4 3DS. Nahrál jsem kernel a první hru. V pohodě se spustila a vše běželo jak má. Pak jsem projížděl jednotlivé položky a zkusil i update a čekal jsem, že tam naleznu info, že mohu jít z verze XXXX na verzi XXXX, což se nestalo a update se prostě provedl na verzi 4.5.0-10E. Od té doby když vložím kartu, tak mám v menu vždy pouze ikonu "Metroid Prime Hunters DEMO version", kterou když spustím, tak to padne do chyby "An error has occurred......" a konec.

Je z tohoto nějaká cesta ven? Nějaký downgrade? Nebo počkat na nějakou aktualizaci R4 karty?....

Sorry, ale Nintendo jsem nikdy neměl, takže zkušenosti nemám žádné, jen to, co jsem se dočetl po fórech......nicméně o této verzi E jsem zatím nikde nic nenašel.....

Ješ´tě mě napadlo, protože potřebuji 3DS reklamovat kvůli drobným problémům s joystickem, tak zda třeba autorizovaný servis nebude mít možnost nahrát starší software.......netušíte někdo?

díky za info a mějte se

odkaz na kartu od prodejce http://www.r4isdhc.com/r4-download/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Jediny co ti ted zbyva, najit nekoho se starsim NDS Lite (i) nebo 3DS se starsim firmwarem a fixnout si na nem kartu. Update na tvoji kartu uz je venku, stahnes ho na tebou uvedenych strankach ( je tam i navod jak na to).

Tedy pokud mas skutecne tuto kartu a ne nejaky klon.

To pismeno E znamena oznaceni regionu evropa.

A do priste si pamatuj, ze prvni aktualizovat flashkartu a pak 3DS ;-)

Upraveno uživatelem DREGAN605
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No, tak nějak jsem to čekal, bohužel....... Není náhodou někdo z prahy, kdo by mě s tím pomohl, resp kdo má jedno z těch Nintend?......Dnes jsem Nintendo odnesl do autorizovaného servisu a tam downgrade udělat neumí....

Nakonec jsem zjistil správný odkaz na supportní stránku karty......http://www.r4i-sdhc.com/ , kde pokud jsem dobře pochopil je již podpora pro 4.5.0-10. Nicméně na stažení je tam pouze Kernel ve verzi 1.64. Takže je to tak, že se stáhne, vloží do 3DS a v menu se dá upgrade a on si sám natáhne aktuální verzi přes data?

R4i 3DS

díky

Upraveno uživatelem Sovaja
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Update zatim neni, budes muset pockat.

A ke tvemu dotazu - ano, tak nejak by to fungovalo, kdyby jsi tu kartu v 3DS spustil. (akorat, ze ten kernel uz obsahuje fix/patch - nic si nestahuje)

DSko mam, ale musis bohuzel pockat az bude fix pro tvou kartu (sice dregan pise, ze je, ale na oficialnich strankach neni. Zatim maji nove verze karet, ktere na danem FW funguji jiz od zacatku)

SLEDUJ STRANKY VYROBCE/VYVOJARE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

OK, ještě je možnost si koupit kartu novou, která by tedy jela rovnou...... Má někdo odzkoušené, která? U většiny karet je zatím poznámka o tom, že na poslední verzi se pracuje....

Třeba nějaká jako tato? http://aukro.cz/karta-r4i-gold-pro-pro-nintendo-3ds-dsi-ds-2gb-sd-i2963399198.html

nebo http://aukro.cz/karta-r4i-sdhc-white-dualcore-pro-nintendo-dsi-3ds-i2967802429.html

Nintendo má to být dárek pro dceru, takže bych to v nejhorším řešil i nákupem jiné karty......

Případně máte tip na nějakou jinou kartu, která poběží?

díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu