Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

TeamFSD + JQE360 = LiNK ! Hrajte stažené hry po internetu zdarma ! (není třeba PC)


xxYoshixx

Recommended Posts

Zdravím všechny pařmeny co vlastní rgh/jtag Xbox 360 a chtějí si zahrát nějakou hru po internetu !

Jediná věc co je potřeba před hraním online her na rgh/jtag x-ku je ta, že musíte mít FreeStyle Dashboard 3 (Freestyle 3) a mít registrovaný účet na http://link.jqe360.com/

Pak stačí jít do hry a přihlásit se tam přes nastavení ... dále už jen zapněte libovolnou hru, např. Halo 4 (TU3) zmáčknete Xtlačítko na gamepadu, dáte System link, najdete si nějakou místnost s lidmi a můžete hrát !

Kdo si mě chce přidat at napíše PM nebo do příspěvku ... veškeré otázky zodpovím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny pařmeny co vlastní rgh/jtag Xbox 360 a chtějí si zahrát nějakou hru po internetu !

Jediná věc co je potřeba před hraním online her na rgh/jtag x-ku je ta, že musíte mít FreeStyle Dashboard 3 (Freestyle 3) a mít registrovaný účet na http://link.jqe360.com/

Pak stačí jít do hry a přihlásit se tam přes nastavení ... dále už jen zapněte libovolnou hru, např. Halo 4 (TU3) zmáčknete Xtlačítko na gamepadu, dáte System link, najdete si nějakou místnost s lidmi a můžete hrát !

Kdo si mě chce přidat at napíše PM nebo do příspěvku ... veškeré otázky zodpovím :)

Ahoj, zkouším to Halo4, ale nechápu hned první pokyn "Pak stačí jít do hry a přihlásit se tam přes nastavení"???

můžeš mi ten postup napsat více podroněji pls???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

onefootman: FSD3-Link je teprv v BETA verzi, ale pár her už jde ... sice jsem zatím jen zkoušel Gears of War 3 (hrál jsem na pomalejším netu tak jsem měl trošku lagy ...), ale vše proběhlo bez problému (registrace, přihlášení, hledání lidí ...) ... problém v tom žádný kromě zatím málo hráčů nevidím, bezpečné to je (jak pro xbox tak i pro LiVE)

dePayrace/Dallasek: Podrobnější popis napíšu, až to všechno sepíšu ... na netu najdete různé návody, ale já se pokusím udělat návod přímo pro hru Halo 4 a popíšu ji jak, kde a co se pak bude lišit :) ... ve zitra vecer nebo ve stredu to tu budete mít :) ted uz jdu spát

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady na tom videu je vcelku vidět jak to funguje,sice je tomu prd rozumět protože to je ve španělštině(asi) ale zhruba pro představu to jde....

Edit: Co je Security Question na těch stránkách? Dík

Upraveno uživatelem onefootman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle tohoto videa jsem to nakonec nějak rozchodil ...jen nechápu volbu "hry" co se bude hrát...systémem pokus/omyl se mi tam nakonec zjevili nějací hráči... pak mě to hodilo do modrého týmu a začlo se hrát...bylo nás tam 9...jelo to perfektně bez jedinýho lagu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ony tam jako ani celkem žádné úpravy toho LiNKu nejsou potřebné ve většině případů (aspoň zatím co vím). Největší FAIL na tomhle všem je ten, že jsme evropané a že ty servery od nás jsou celkem daleko ... takže sem tam někdo má lag, nemůže se připojit nebo nevidí ostatní hráče ... ale i tak určitě všichni co mají rgh (a že jich v Evropě teda bude mrtě!), tak podporují LiNK, takže bych řekl, že se brzy dočkáme třeba nějakého Německého, Polského nebo Ruského serveru (při nejlepším i Český, ale tomu vážně velké naděje nedávám xD)

Jinak nejlíp mi zatím šlapala hra Gears of War 3 ... a dále k tématu ... kdo již má vytvořený účet na JQE360, prosím, spojme se nějak a pak se můžem domluvit na nějakém tom Fightu ! :) ... kdo má teda zájem můj skype je: xxyoshixx51

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stále se mi to nedaří zprovoznit :cry::cry: dělal jsem to podle videa co tu je ,aktualizace naběhla v poho ale jakmile jsem dělal to pripojeni a test tak všude faill mám pocit ( nebo domněnka ) že mi to děla router a porty že nemám správně nastavený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stále se mi to nedaří zprovoznit :cry::cry: dělal jsem to podle videa co tu je ,aktualizace naběhla v poho ale jakmile jsem dělal to pripojeni a test tak všude faill mám pocit ( nebo domněnka ) že mi to děla router a porty že nemám správně nastavený.

pokud ti to píše při testu všude fail, tak nemáš na svým routeru povolený UPNP nebo tvůj router tuto funkci nemá... Pokud ji nemáš zapnutou tak ji na svým routeru zapni a on si pak porty presměruje sám (zaškrtnuté okýnko Enable UPNP for port mapping v FSD)...pokud tvůj router tuto funkci nemá tak musíš porty v routru přesměrovat ručně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taktéž mohu potvrdit funkčnost. Zatím jsem hral jen Black Ops II , ale jede to v pohodě. Ti kteří nemají po zmáčknutí Xka na ovladači v nabídce System Link pomuže tento odkaz

http://www.realmodscene.com/index.php?/topic/604-freestyle-3-inlcuding-link-beta-mandatory-update/

taky mi pomohl, jelikož v mé verzi FSD3 nebyl a nepomohl ani automatický update.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dallasek: What team brought you this side je na 100%: teamfsd :)))

dePeyrace:tak Halo 4 jsem zatím ještě ani nezkoušel ale to CoD:BO2 na to šlape nádherně no :)

DiTR010: staci zakladni znalosti PC aby sis dokazal vygooglit to co potrebujes, myslim ze zijeme uz v technicky vyspele dobe a toto ja fakt zaklad ... stáhnout se to dá http://www.homebrew-connection.org/freestyle-3-a-new-dashboard-from-the-fsd-team/ nebo ješte u tech co to vytváří jak uz psal tomulkaaa http://www.realmodscene.com/index.php?/topic/604-freestyle-3-inlcuding-link-beta-mandatory-update/ Pokud ale nemáš RGH/JTAG konzoli, tak jsou ti tyto informace naprosto zbytecne :)

S tim navodem jsem bohuzel ted nijak nepokrocil, protoze o vikendech jsem doma a LiNK mi funguje a na internáte mi to za boha nechce najít Porty pres muj D-link router ... hledal jsem nejaké reseni na netu, ale nic mi nepomohlo ... bohuzel s routery jsem nikdy neumel a asi nikdy ani umet nebudu ... pokud nekdo poradi .. budu jen rad (zkousel jsem na routeru vytvorit virtualni server tak jak to bylo na xlink kai a stejnak to furt nejde :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mě prostě zaboha nejdou otevřít porty, zkoušel jsem všecko možný a nic, ještě zkusim dát modem do továrního nastavení a pak to vzdávám.. stahuju kvůli tomu COD Blops 2 znova tak uvidíme :D

Nejspíš budeš mít problém s tím, že nemáš veřejnou IP, případně router nepodporuje UnPN portování, prostě zvenku nelze přes dané porty posílat do xboxu info.

Já mám problém trošku jiný, vše jsem rozchodil, porty průchozí, účet na JQE mám a autentifikace ok. Když spustím GoW3 a přihlásím se do místonsti, tak se v ní vidím, nicméně nevidím žádnou skupinu, když dám vyhledávání přímo ve hře (v ržimu přímého propojení), netušíte někdo, v čem by mohl být problém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

UnPN umí, spíš to tipuju na tu IP no :( Dá se stim něco dělat?

Koukám od outů administrace a stačí teda aktivovat službu Pevná Adresa? Popis- Pořiďte si ke svému připojení pevnou IP adresu. Využívejte všech výhod statické adresy např. ke správě serveru nebo vzdáleným přístupům.

Bude to stačit? předem díky

Upraveno uživatelem xvostokx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu