Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

koupě vity


vmini

Recommended Posts

Dobry, kamos mi nabizi psvitu wifi koupenou 23.2 2012 v SONY s nabiječkou, kitem . pouzdro na hry plus need for speed, ressistace, little big planet, oddworld, hustle king, , top table tanks a jeste nejake hry, to je na pametovce plus fifu ktera je s origoš obalem k tomu 16g a 4 g kartu to vse za 5000 ze zzadu je jsou lehce 2 malle skrabance skoro neviditelne. ho to nebavii ani stím moc nehral . TAk se ptam jestli je to podle vas dobrá koupe :D diky za odpovedi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kdyby byla novější bylo by to lepší :D já bych to nevzal jen z toho důvodu že je ''už'' skoro rok stará. ale je to jen věc názoru. Co se týče výbavy tak ta je dobrá.

Ale podle mého je lepší připlatit si za novou :D nová s hrou a paměťovkou stojí 5200 (http://www.alza.cz/playstation-vita-wi-fi-black-fifa-football-4gb-pametova-karta-d383250.htm) a navíc polovina těch her co jsi psal to jsou jen Mini hry ze storu, které nejsou nic extra :) tak přeji hodně štěstí s koupí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čo sa týká výbavi, je to celkom super, ale pozorne si pozri display ! Lebo okrem škrábancom tam možu byť chitance (čmuhy) ktoré sa nedajú nijako odstrániť, a zavadzajú pri hraní hier, aj ked minimálne zavadzajú ale zavadzajú, wrawím z vlastnej skúsenosti, mám vitu, a trochu masti sa ti dostane na display, a to tak potom akoby začierní trochu ten display :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu