Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

80020148


piercoman

Otázka

Ja bych se rad pripojil. Mam psp slim and lite 2003 s firmwarem 3.72(mel jsem 3.60) a stale kdyz chci downgrade, nebo udelat magic memory card stale ta stejna chyba The game could not be started (80020148) chci podoktnout ze mam servisni baterku na psp neboli Jigkick. Ale ci je delana cez pandoru to nevim, protoze jsem si ji oficialne koupil z internet obchodu.Proste mela by me pustit do servis menu. jenomze kdyz ji tam dam tak se zapne na cernou obrazovku a ceka na kartu. jo ja nevim na jakou kdyz si ji nemuzu udelat, protoze The game could not be started (80020148). Vsude se pise ze mam jit do recovery. Taktez recovery nejde, zapne tak je normalni pozadi. Teda jsem pochopil ze recovery je asi jenom pro custom firmware. Ja bych potreboval pomoct protoze uz jsem do toho investoval par dukatu a este cekam na fat baterku, ktera mi je asi na prd. Mam karty: 1gb , 2gb a 4gb, pochopil jsem ze nejlepsi je asi ta jednotka. vim ze PSP je super, ale ja jsem si ho moc neuzil.:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

na kartu nepotrebujes spoustet HB musis si sehnat od nekoho kdo ma magic kartu upravenou tak jak ty potrebujes a potrebujes od nej ty soubory - slozku kd,registry a msipl.bin ( nevim jak je to s tim msipl.bin jestli nahodou nepotrebujes svuj) ale kazdopadne to takhle jde mam to odskousene

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

nasel jsem tohle http://rapidshare.com/files/51870543/Pandora_s_Box_GUI.rar.html

pecka

nejdriv jsem vsak nahral ty veci od tebe a potom jsem spustil instalator

ptalo se mne na prepis souboru kd a dal sem tan ne . udelalo to kartu, dal jsem pandoru a udelalo mi tooooo huraaaaa. dekuju moc :cheesygrin::wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu