Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Co je nového, prosím odpovědět


fila.cerny

Otázka

Dobrý den,

Naposled jsem na své PSP sáhl asi tak před rokem. No a nedávno jsem se rozhodl ho opět zapnout a zajímalo by mě, co je nového. Vlastním PSP 2000 CFW 5.50 GEN-D2. Jaké nové možnosti upgradu pro mě jsou? Na jaký nový CFW bych měl upgradovat, abych mohl hrát nejnovější hry? Jestli teda vůbec něco nového je :)

Děkuji za všechny odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Pardon že tak otravuju, ale nechci si to bricknout. Moc zkušeností z CFW nemám. Jak udělat Network Update samozřejmě vím, a dál jak bylo řečeno podle tutorialu, ale mluví se tam o různých typech TA karet atd. A já nemám tušení kterou z nich mám a jestli pro mě ten návod platí. Kdyby někdo pomohl nebo aspoň upřesnil, byl bych velice rád.

Díky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak poslední otázka. Originální 6.60 update od sony jsem zprovoznil a stáhnul jsem 6.60 CIPL Flasher. Přesně podle návodu na perma CFW jsem přesunul do PSP/GAME/, ale když CIPL v PSP otevřu, objeví se error ''This game cannot be started. The data is corrupted.''

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu