Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Prosim o pomoc


goodlukas

Otázka

Mam tu PSP z originalnim FW 2.82 a chtel bych tam nahrat 3.71 M33 tak bych potreboval poradit jaky mam pouzit navody? muzu pouzit tutorial 2.80 Downgrader abych mnel 1.5 a pak bych nahral CF 3.52 M33-4 a nakonec ten 2.71 M33? Potrebuju hlavne poradit pres co mam delat downgrader na 1.5,dekuu moc za odpovedi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

14 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
nemůžeš použít 2.80 dg

můžeš použít

1) Dg 3.03 pomocí UMD hry GTA LCS s update 2.00

2) dg 3.11 nebo 3.50 pomocí UMD Lumines

3) pomocí pandoras battery

Dekuju takze prvni dve moznosti muzu vyradit GTA LCS mam s upda na 2.6 a UMD lumines nemam,takze jedine pandoras battery pomoci tohodle navodu prepokladam http://console-forum.net/showthread.php?t=11173 ? jenze mam tu jen PSP slim z CF 3.71 M33-2 muzu to pouzit jako prvni bod v navudu " 1 ) PSP Fat nebo Slim s podporou Homebrew aplikací ( PSP s CFW OE / M33 / LE, nebo s fw.1.5 )" ??? a jeste mne napadlo ze bych provedel update na FW 2.71 a pak bych uz vedel jak na to pres 2.71 Downgrader
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
kdyz mas u sebe PSP s fw 3.71M33 udelej pandoru..kdyby si chtel udelat Update 2.71 na 2.82 tak by ti to neslo..a kdyby si to nak spustil tak by si bricknul..takze jedine ta pandora..

A co kdybych tam nahral oficialni FW 3.72 a pak udelal Custom Firmware 3.72 HX-1 ? nebylo by to snadsi a slo by to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jo..na tom psp s custom FW vytvoris pandoru tu pak vlozis do PSP s 2.82 a udelas DG..

Tak mam problem :( kdyz na tom PSP slim CF 3.71 M33-3 chci spustit ten program Pandora's Battery Creator a Pandora's Battery Firm. Installer tak mi to pokazdy napise "the game could not be started (8002014C) co s tim prosimte? :( jsem se toho prave bal ze tohle mi to napise.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak mam problem :( kdyz na tom PSP slim CF 3.71 M33-3 chci spustit ten program Pandora's Battery Creator a Pandora's Battery Firm. Installer tak mi to pokazdy napise "the game could not be started (8002014C) co s tim prosimte? :( jsem se toho prave bal ze tohle mi to napise.

četl si návod pozorně ? tyhle programy jdou pouze na PSp Fat....najdi si bod kterej de i na Slim

nastav si kernel na 1.5..

má Slim PSP....;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

uz v tom mam peknej gulas :-D

Jestli tomu tedy ruzimim tak podle tohohdle navod sii vytvorim bootovaci kartu kde se bude spousted 1.5 ? ale baterku to nijak neupravi?

B ) Pandora's Battery (Installer pro FW 3.XX)

DG/Unbrick PSP Fat - FW 1.50

Bootování FW 1.50 z Memory Stick

Co potřebujete

1 ) PSP Fat nebo Slim s podporou Homebrew aplikací ( PSP s CFW OE / M33 / LE, nebo s fw.1.5 )

2 ) Memory Stick

3 ) Bricklé PSP Fat nebo PSP Fat s oficiálním FW (2.00 a vejš..prostě PSP na downgrade na verzi 1.50)

4 ) Archiv

Code:

http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/16999/pandora_creator_3.xx_Fat_Slim_battery.rar_13.61MB.html

nebo

http://rapidshare.com/files/67381434/pandora_creator_3.xx_Fat_Slim_battery.rar

[Postup

1 ) Naformátujte kartu v PSP. Nakopírujte složku PSP na kartu.

2 ) Spusťte HB program. Stiskněte R+X a potvrďte R+L+X a naformátujte kartu.

3 ) Restartujte PSP a připojte ho přes USB k PC. Teď nakopírujte celý obsah Archivu na kartu.

4 ) Zapněte znovu HB program. Stiskněte X pro nainstalování souborů na kartu. Po dokončení stiskněte L+X

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

vždycky potřebuješ Magic Memory Stick + Pandoras Battery

Možnosti

PSP Fat

-je kompatibilní pouze s Fat baterkou...proto pro DG/Unbrick PSP Fat potřebujete Fat baterku

-pro DG/Unbrick můžete použít návody 1/A-B-C + 2/A-B + 3/A-B

takže si uděláš kartu podle jednoho z bodů (máš slim takže můžeš jen bod B.dg na 1.50 nebo bod C - nainstaluje rovnou 3.71 M33-2) + vytvoříš si pandoras battery z Fat baterky ( bod 2/A---ten ti nepůjde takže baterku uděláš podle bodu B...doporučuju tu s českým Menu)...a v bodě 3 už máš jen použití..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu