Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Untethered jailbreak pro iOS 6+, pro všechna zařízení


honzaik

Recommended Posts

Jailbreak je možno stáhnout na stránce evasi0n.com

Na jailbreak není potřeba tutoriál, protože se akorát stiskne jedno tlačítko v programu, poté vás ale program upozorní na to, že máte odemknout iPhone a kliknout na ikonku jailbreaku (vytvoří se na ploše iphonu). A po pár restartech je zařízení jailbreaknuté.

Přikládám svůj link, protože v tuto dobu (hodina po vydání) jsou stále servery zatížené.

https://mega.co.nz/#!E9tWEQCI!Zqfbd3Zdqb760jHZiU9AEiDCVJIXE7PT5gXbkvGjZX8

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm vrátit zpět lze pouze restorem (obnovit) v itunes, když podržíš shift když na to tlačítko budeš klikat tak si můžeš najít ten soubor s iOS, jestli si ho updatoval normálně přes iTunes tak klikni jen na tu obnovu, ale ot ti vymaže všechno, je to tzakovej reinstall, každopádně, měl si iOS 6.1? a co máš za zařížení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nakonec pomohlo toto

Winxp

Zatvoriť iTunes

Vyhľadať hosts file v adresári \windows\system32\drivers\etc a premenovať ho na:napríklad "mhosts"

Uložiť zmeny ako administrátor

BEZ reštartu systému spustit itunes

Telefon uviesť do dfu,itunes ho detekuje v recovery mode,displey je čierny

Shift+restore-vybrať stiahnutý fw a nahrať

To je všetko

Enjoy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo to někdy funguje, uprava hosts atd, protože itunes se musí napojit na jejich servery a zkontrolovat ten soubor, dělá se to většinou při downgradu, kterej není povolenej. divim se že ten error vyskočil u nejnovější verze, pravděpodobně tim náporem lidí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po restartu JB nezmizi a appsync je samozrejme potreba pro instalaci her pres iFunBox a nebo pres iTools a tak dále.. bohužel hackulous.us nefunguje a tudíž není možné jej ani od tamtud stáhnout a ani instalous není. Takže já osobně jsem použil tohle - http://cydia.myrepospace.com/Bl00dra1n/ (pridate klasicky pres edit-add-add sources) a chvilku to trva, cydia je totalne mrtva od vcera.. :) a pise to i nejaky failed, to ignorujte. Pak se vratite zpet, kliknete na ten source a nainstalujete AppSync pro iOS 6+ a poté uz lze klasicky instalovat aplikace stazene z internetu a instalovat je pres ifunbox atd..:) není zač

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky za thanks ;) :D taky me to stvalo, tak jsem vcera hledal a dotazoval se na twitteru lidi a tohle jsem obdrzel zkusil a jede mi to ! takze jsem se rad podelil a doufam ze i nekomu pomohl :) a to ze nekdo pise ze to nejde, tak je to tim na 99% ze na cydii je strasnejch lidi a je to vytizeny,takze je to vsechno zdlouhavy..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mně šel na 6.1 ;)

OK, tak ja to zkusim u mlady na IP.. treba to tam rozhejbu :) kazdopadne doufam ze nekdo prijde s necim podobnym jako bylo instalous :) jsem zastancem, ze nejakou app by sis koupit mel, jinak si neporizuj iZarizeni, ale tisice za nejaky aplikace davat fakt nebudu :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK, tak ja to zkusim u mlady na IP.. treba to tam rozhejbu :) kazdopadne doufam ze nekdo prijde s necim podobnym jako bylo instalous :) jsem zastancem, ze nejakou app by sis koupit mel, jinak si neporizuj iZarizeni, ale tisice za nejaky aplikace davat fakt nebudu :roll:

přesně tak,mně šlo jen o navigaci od Tomtomu,máme doma už jednu za cca 10 000 a dávat dalších 1500 za mapy,tak to nas*at!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi se ptám v blbém tématu ale tak vy to určitě víte: Jsem s jailbreakem nějak omezen oproti ''čistému'' iPhonu? Když výjde další iOS, dá se hned aktualizovat nebo musím čekat na nějaký JB update, a do té doby nemůžu mít třeba nejnovější věci?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu