Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nejhorší E-shop v čr?


xDante1986

Recommended Posts

  • Odpovědi 242
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jednoznačně: PRODEJHER.CZ a řeknu vám proč

Pro mě je tato odpověď jasná. Ti, kteří mě znají ví, že mám několik konzolí a hodně příslušenstvít objednával jsem z několik desítek e-shopů od konzolí po drobnůstky, a všude bych shodnotil vcelku kladně, až na jeden eshop. Tím eshopem je prodejher.cz a pokud nechcete být hloupý a naivní raději tam nekupujte.

Když jsem poprvé objednával PSP, které jsem už díky bohu prodal a pořídil nové, tak jsem narazil na vcelku nízké ceny PSP gigapacku a objednal si ho. Když mi po týdnu dorazilo byl jsem nadšený. V té době cca půl roku jsem objevil toto forum, kde jsem se dozvěděl spoustu věcí a také to že ty bílé tečky které jsem měl na displeji svého psp jsou tzv. Death pixely, také jsem se dozvěděl o testu karty a tom jestli je nebo není FAKE. Samozřejmě, že byla...takže ihned po tomto zjištění ....5 death pixelů a Fake karta jsem přes email kontaktoval prodejher.cz a dožadoval se vysvětlení...jediné co mi bylo napsáno je že o takové zákazníky nestojí a od té doby mám na jejich stránky uvalen IP Ban. Dále bych chtěl podotknout že gigapack který mi přišel, tak přišel v krabici od Value Packu a to Value Pack bylo přelepeno tištěnou nálepkou Giga Pack (fotku můžu dodat).

Závěrem bych chtěl říci, že jsem se setkal za toho půl roku tady na foru minimálně s 10 lidmi, kteří byli tímto e-shopem doslovana obelháni a okradeni a taktéž je IP ban neminul a proto pokud nechcete abyste podobné problémy museli řešit, tak na těchto stránkách nenakupujte.

takže je ojedinělej případ dostat PSP s death nebo stuck pixely? jestli jo tak sem ojedinělej. já jich tam pár mam. PSP sem objednával na rychlyshop.cz co se mi ale libilo je ze PSP sem mel druhej den rano doma

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdárek,pročetl jsem si celý tenhle topic a můj nazor je zatím ten že www.prodejher.cz je uplně normální shop obědnával jsem tam teda zatím jen hru na PS3 assassin's creed.Hra přisla na druhý den vpohodě zabalená a ještě mi přibalily i prupisku:)

No a včera jsem obědnal PSP slim za 4 444,- tak doufam že mi nepříjde nějaký vergl:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no pokud je to nějaký kamenný obchod co má nějaký soukromníček je to něco jiného....ale nedovedu si to představit u velkých e shopů jako prodejher.cz tohle jednání bylo to nejhoríš co jsem zažil a 5DP při koupi....uznejte docela dost....navíc dovolit si poslat přelepenou krabici....tohle by si playcentrum.cz nikdy nedovolil a jak říkám, nakupoval jsem v dosti obchodech...některé lepší některé horší, ale tohle bylo opravdu moc

sry ale nevím co si čekal...už se stačí podívat na ty jejich neprofesionální stránky (jestli se tomu vubec tak říkat dá) :blink::?:?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Panové děkuji za informaci že prodejher.cz není kvalítní shop a mám se raději spolehnout na Datart který sem měl první v plánu... Hledal jsem nějaký shop kde bych si objednal value pack ale nenašel jsem žádný prodej her byl jediný... Takže jediné mi zbývá si připlatit za kartu!!! Ale ještě jednou děkuji za info o tomto shopu 8)

A nevíte někdo kde by se dal sehnat ještě ten value pack???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale s prodejher.cz je to jasny.. to uz se tu resilo tolikrat!

kazdopadne, pokud je chces potopit, pak prodejher.cz zvyrazni z toho textu v prvnim prispevku, protoze je strasne dlouhy a ne kazdy si to bude cist, tak jestli na nej chces upozornit, tak to ztucni a udelej vetsi (jen to prodejher.cz) aby nekdo kliknul a hned vedel..

... navic je prodejher.cz doporucovanej v topicu pro zacatecniky, to by si tekken take mohl odpustit a smazat ho z toho topicu :D

To jsem tam onehdá napsal já :blink:. Kupoval jsem tam PSP FW 2.0 JAP STANDART a žádný problém se nevyskytl...tedy až na to, že mé PSP je o třetinu lehčí než jakékoli EU nebo US. By mě zajímalo co mě vybrakovali :).

BTW: O tomhle obchodu jsem potom často slýchával, že prodávaj 4GB karty za super ceny, a pak tady každý kdo to koupil brečel, že se mu prcá GTA...

Z těch začátečníků to smažu, možná tam připíši malý warning ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na prodejher.cz sem možná koupil baterku do psp (tu 2600 MaH) nevím jistě jestli to bylo na prodejher.cz ale na 80 % jo a s tou baterkou vůbec nejsem spokojenej, je úplně divná , celou dobu má 3 čárky, a najednou po půl hodině klesne na 0 čárek, no byla za podivnou cenu , vydrží snad míň než originální sony batoška, takže ted do školy aspon mám 2 ale stejně sou to parchanti , prodávaj blbý zboží a eště se uráží že si někdo stěžuje, jim by to tam měli zavřít :D já mám psp white fat už docela dost starý, kupoval sem ho od RONA ( bylo asi skoro rok starý a ted ho budu mít tři čtvrtě roku (1,75 roku) :) maximálně spokojený, jenom 1 death pixel ale ten záhadně zmizel :D vůbec ho nemůžu najít :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 7 months later...

No tak ja teda nevim lidi...Kámoš si z prodejher.cz koupil Repasovaný valuepack FAT za 3500..tak sem nelenil koupil sem ho taky takže me psko i s 8gb kartou a CFW vyslo na 5litru.PSP prislo druhy den dokonce mi volala nejaka zenska jestli vim o tom ze je to repasovane....PSP prislo pekne zabalene zadny DP proste pohodka bylo k nemu vsechno i hadrik a vei za valuepacku:)jesteze k repasovanemu mam jen 12mesicu zaruku abych nemusel s nima neco resit:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sem si na prodejher.cz kupoval před rokem PSP. S pspéčkem žádnej problém nebyl, ale docela zajímavá je nabíječka:D. Vypadá jako kdyby někdo uříznul to koncovku co se strká do zásuvky a dal místo ní nějákou která se používala před 20 lety. Je taková bílá-zašedlá přitom kabel normálně černej xD. Ale fachá to tak sem to ani nereklamoval, stejně bych dostal BAN jako většina lidí. Ale teďka jsem si kupoval druhé PSP a zvolil jsem alza.cz. A v poho. Přišlo druhej den a zatím je v pořádku:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se dívám že na www.prodejher.cz se naučily dávat ban tak ho furt dávaj :-DJinak pro mě byl nejhorší obchod neni to až zas tak jen E-Shop je to obchod MIRONET,pravda je to proslulá firma co má dobrý ceny a vše dojde rychle,ale to co jsem zažil u reklamace mě doslova namíchlo a odnich bych si nikdy už nic nekoupil.

Kamo nestras :):):):) nedavno jsem si z tamam objednal kamerku psp , no snad to nebudu moct reklamovat :):):):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

...A to te nenapadlo si najit JEDEN e-shop a z toho si objednavat?? Tim ze vyzkousis X e-shopu se ti dost silne zvysuje riziko...no a ted nevim ceho,protoze nevim co se ti stalo,protoze to nechci cist, protoze to pises moc dlouhy,protoze mas moc casu to napsat dlouhy,ale mas tam hodne chyb protoze mas malo casu to zkontrolovat,protoze vsechen cas utratis na psani toho mega textu,a pak to ja nebudu cist,protoze to je D-L-O-U-H-Y a s CHIBYCZKHAMA....Nj,stejne ti je to jedno,protoze ja bych ti neporadil,protoze si radsi pro veci na konzole sjedu do kamenyho JRC,protoze na JRC nemaj ani pokeemoni:)...Nazdar:D

EDIT: Tak sem se tam koukal a od nich bych si neobjednal ani katalog,kámo:D...Uz jenom proto,ze tam nemaj ani telefonni cislo...Ehm,a ta stranka,priznejme si to-zluto cerna s fialovym pozadim??...Zahlavi nejspis nekomu ukradli nebo udelali za 10 minut klidne i v malovani:)...

TO SI JIM VERIL DYS JEDINEJ KONTAKT JE FAX A MAIL???

..A jestli se chce nekdo pobavit-Hlavni vyhra-neodolatelnych 1000Kč, ostatni dostali "jenom" hru na PC nebo PS2 a cepici....noo,jestli je ta hra podle vlastniho vyberu, myslim ze se o to prvni misto hodne poprali:D

http://prodejher.cz/20s-Soutez-o-ceny.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Treba to, ze kdyz si chces stezovat nebo nedejboze reklamovat, tak prestavaji odpovidat na maily a zabanuji ti pristup na jejich stranku.. Coz je, mirne receno, neseriozni. Dale namaji v kontaktech primo sidlo firmy, pouze "jen fakturační adresa, zde není kamenná prodejna, sklad ani žádná forma podpory prodeje" .. Coz uz samo o sobe je podezrele. Proc firma nechce udat sve pusobiste, kde je mozne se obratit na podporu?? Boji se? Seriozni firma nema duvod se skryvat..

Samozrejme na justice.cz se to da zjistit, proc to ale takto skryvaji a nechteji to dat "na sklo"? Navic si vsimni, ze jediny kontakt na ne je mail.. ani telefon nemaji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Treba to, ze kdyz si chces stezovat nebo nedejboze reklamovat, tak prestavaji odpovidat na maily a zabanuji ti pristup na jejich stranku.. Coz je, mirne receno, neseriozni. Dale namaji v kontaktech primo sidlo firmy, pouze "jen fakturační adresa, zde není kamenná prodejna, sklad ani žádná forma podpory prodeje" .. Coz uz samo o sobe je podezrele. Proc firma nechce udat sve pusobiste, kde je mozne se obratit na podporu?? Boji se? Seriozni firma nema duvod se skryvat..

Samozrejme na justice.cz se to da zjistit, proc to ale takto skryvaji a nechteji to dat "na sklo"? Navic si vsimni, ze jediny kontakt na ne je mail.. ani telefon nemaji.

jo aha...tak dik do toho psp nejdu:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Taky nedoporucuju, to jak se vsude pise, ze email=ban pro vas na stranky je pravda.. objednaval sem si ps3, ale nasel sme na netu levnesi, tak sem zrusil objednavku a:

CHYBA | ERROR

V aplikaci došlo k chybě. | Error in application.

500 Internal server error

Message: You are BANNED!

File: /var/www/web2/prodejher.cz/prodejher.cz/index.php

Line: 79

Trace: #0 {main}

Jako kominikace se zakaznikem to mluvi za vse ze ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já s PRODEJHER.CZ sem až takoví neměl...... Objednával jsem si na uvedené stránce Hru na PS2 myslím Harry Poter asi rok zpátky... Tak sem jim napsal seriózní omluvu přes e-mail a oni ani neodepsali a zrovna IP ban takže fakt na nic. Zu obědnavku sem zrušil proto. protože sem se domníval, že jejich obchod je bazaroví sice tvrdili, že né, ale kdo ví ---- mají tam nízké ceny asi se hodně lídí napalilo jako ten typek z zákl. přízpěvku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu