Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nova verze Vity


Quicksilver

Otázka

http://www.patentbolt.com/2013/02/new-sony-patent-reveals-new-ports-coming-to-ps-vita.html

Docela to potesi lidi co uz Vitu maji,ze se chysta jeji novejsi verze ? .)

Vypada to na nekolik novych pripojek a lepsi umisteni nabijeni ?

Upraveno uživatelem Quicksilver
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Tuhle verzi jsem viděl mám v nějakým videu z Killzone Mercenary kde vývojáři měli hru puštěnou přes hdmi na televizích, takže se určitě přikláním k názoru SSuka. A jestli se nepletu dokonce se v tom článku píše, že původní patent na tenhle model je někdy z roku 2011 což mě v této myšlence ještě utvrzuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Taky si myslím že je to dev kit. Ale na internetu jsem našel ještě jeden tip na nástupce ... PSV SLIM s 3d displayem jako má N 3ds ... To by mě naštvalo kdyby to byla pravda a letos v létě vyšla . když jsem koncem ledna kupoval novou FAT PSV :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

3D je nereálné. (Chtělo by to větší výkon pro hry ve 3D, tudíž pokud by byla hra bez 3D efektu, tak by byla stara PSV hodne v nevyhode). Taky by to dost zvedlo cenu.

Pokud bude nějaká nová verze Vity (imho ne), tak se dočkáme maximálně jiného designu, lepší výdrže na nabití a možná HDMI výstupu nebo 4G a nebo integrované flash paměti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu