Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iPad nebo tablet s androidem ??


DitR010

Recommended Posts

  • 1 month later...

Cus cus, neni to tak úplne pravda, nejaké aplikace na androind jdou pouze s rootem, ale je jich menšina. Zásahy do sw u iOS nejsou nic těžkého a ani závadného.. Takže opravdu záleží na tom co od tablety čekáš. Osobně mám iPad 3 a jsem s nim nad míru spokojen, protože: lepší display a kompatibilitu s aplikacema na marketu proste nešezenes, iPad je rychlej a i za rozumnou cenu :) na druhou stranu, je fakt ze to tu moc lidi nemá, ale pokud ti jde o hry tak spousta her jde cross platform a aplikace základní s ničím samozřejmě nepropnes, ale na marketu je zas spoustu aplikaci které jsou stejne jak na androind tak na iOS, netřeba zmiňovat jakýkoli cloud. Ovšem po tom co jsem poznal Samsung Galaxy note II a s-pen si myslím ze to je parádní vychytávka bez které uz bych se těžko obchazel. :) samsung si fakt vyhrál a asi bych něco takového čekal od jejich note 10.1 (tabletu). Takže abych to nějak shrnul pokut ti jde o výkon a kvalitu displaye určitě apple, pokud chces něco na čem se dá pracovat a je to celkem otevřené svetu kup si androind :) a sorry ze ti o androindackych tabletech moc neřeknu, me proste nezaujaly. Kdyz jsem tablet ale vybíral, váhal jsem prave mezi notem a a transforemrem a skončil s ipadem a pokut se rozhodnes pro tablet s androidém tak si počkej na TEGRU 4. A hlavne si nikdy nekupuj tablet s w8. To jsou hrozny bullshity.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Newxi on tím myslel to že Android je non-optimalizovaný otevřený bullshit. iOS není tak otevřené ale za to je krásně optimalizované a super rychlé a navíc si ho dokážes za pár minut otevří taky( jailbreak )

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli nějaký tablet s Androidem tak ledatak nějaký čínský, ale mě osobně teda android nějak moc nesedl... Je si třeba uvědomit, že čislička v tabůlkách nejsou vubec podstatné, protože ten android to prostě stejně nijak nevyužije, pokud není perfektní odladěný, což rozhodně není. Android je více otevřený, ale je třeba se zamyslet, jestli to využijete, pokud si s tím nebude fakt hrát a dávat tam neoficialní verze systému, co si třeba udělali sami lidi z té komunity, tak vám je celá otevřenost docela na prd a iOS poslouží lépé. Navíc iPady a celkově zařízení od applu mají skvělou podporu, a nečekáte na updaty dlouho jak u androidu, vyjma referenčnich zařizení přímo od googlu. Pro mě je další výhoda iPadu tady tohle

Dalo by se o výhodach - nevýhodách debatovat dlouho, ale pro běžné užívání je podel mě sympatičtější iPad.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu