Jump to content

God of War III


tekken90
 Share

Recommended Posts

god_of_war_iii.jpg

Platformy: Playstation 3

Datum vydání: březen 2010

Odkazy: Gamespot, IGN, Gametrailers; Oficiáoní stránka hry

Good news and bad news, God of War fans. The good news is that finally, Kratos is getting the sequel he deserves on Sony's next-gen machine, the Sony PlayStation 3, with God of War III. The bad news is that Cory Barlog, the director for the massively-epic God of War II on the Sony PlayStation 2, is leaving Sony Computer Entertainment of America (SCEA) - which could mean that the sequel will be made without him on the helm.

This mixed bag update comes directly from Sony itself, via a statement released through a spokesperson. In the statement itself, Sony thanked the former game director for all he's done to make the God of War series what it is now.

The spokesman then went on to reassure fans about the future of the series, saying: "Moving forward, we are confident in the God of War team, as they are an extremely talented group of people that are passionate about the franchise and dedicated to creating even more epic content with God of War: Chains of Olympus for the PSP and God of War III for PS3."

If anything, these confirms two things: one, that a next-gen sequel to the God of War series will be made, and two, that it will probably be made without the help of Cory Barlog. We're not sure what this bodes for the series, but if most of the original team is still intact, then we could probably expect a bigger, badder, and better Kratos all the same, even without Cory. Still, nothing's set in stone yet besides the announcement, so we'll all just have to wait for more info.

God of War 3 v březnu 2010

V těchto dnech začíná velká Killzone mánie, ale můžete si být jistí, že stejná, ne li větší, začne i v době, kdy se bude blížit vydání hry God of War 3. Poslední díl trilogie God of War vzbuzuje velké naděje už od prvního ohlášení a v posledních měsících mu dělá hodně velkou reklamu i jeho otec David Jaffe. Zatím se bohužel nevědělo, kdy hra vyjde. Někdo mluvil o tomto, někdo zase o příštím roce. Gamestop nyní přišel s informací, že mu Sony oficiálně potvrdila, že se God of War 3 dočkáme v březnu 2010. Takže rok si ještě můžeme brousit mačety, abychom pak prožili neskutečný masakr.

God of War 3 boje

God of War 3 má nabídnout obrovské epické boje, kde nebude nouze o cákající krev na všechny strany. Koncem týdne bychom se měli dočkat nových informací a možná obrázků, ale už nyní prosákly menší střípky. Ty unikly z francouzské mutace časopisu PSM3. Podle autora Kratos bude bojovat s velkými počty jednotek naráz. Mluví o patnácti protivnících, kteří na vás budou v jeden okamžik útočit. To pochopitelně není až tak nová informace, pokud jsme dobře sledovali trailer. O dost zajímavěji zní využívání kyklopů v boji. Podle informací na něj budeme moci v boji vyskočit a poté ho ovládat. Pořád je ale otázkou, jak takový boj bude fungovat. Snad se koncem týdne dozvíme podrobnější Info.

UPDATE: Potvrzeno - Sony v pátek oznámí nové informace o God of War 3.

----------------------------------------------------

Kratos svede souboj s bohem podsvětí

Časně ráno jsme přinesli informace o God of War 3, ale ty se nyní rozrůstají. Večer jsme napsali, že Kratos bude bojovat najednou s 15 nepřáteli. To byl bohužel špatný překlad z francouzštiny. S tolika nepřáteli bojoval Kratos v předchozích dílech, ale nyní zaplní obrazovku až 50 protivníků najednou. Ovládání Kyklopa během boje zůstává. Budeme tak moci využívat jeho obrovskou sílu ke zničení hordy nepřátel. Kratos na PS2 spolkl 5000 polygonů. Na PS3 bude mít 20 000 polygonů, což zaručí o dost detailnější charakter. Ostatní postavy pochopitelně nebudou za Kratem zaostávat a také budou velmi detailní. Zbraně ve třetím díle jsou daleko lépe zvládnuty a přinášejí daleko více možností v boji. V traileru jsme mohli vidět rukavici lva, kterou Kratos využívá. Ta se bude ve hře jmenovat Cestus. Nyní něco k nepřátelům. Ty budou hodně detailní a vývojáři se dušují, že na bojišti nepotkáte stejného protivníka. Budete sice bojovat třeba proti 50ti kostrám, ale žádná nebude vypadat stejně. AI nepřátel má být navíc na vysoké úrovni a občas najdete skupinky, kterým bude někdo velet. Ve hře nás čeká spousta bossovských soubojů. Sice jich nebude tolik jako v GoW 2, ale překonají ty z prvního dílu. Zatím jako jeden z bossů je potvrzen bůh podsvětí Hádes, se kterým svedeme obrovský boj. Na závěr ještě doplníme, že třetí GoW nebude obsahovat žádný online režim, o kterém se před časem spekulovalo.

scany: http://www.konzolista.cz/seznam-her/karta/god-of-war-3-gi_1060.html

God of War 3 se ukazuje v plné zbroji

Jak Sony ve středu slíbila, tak nyní činí. Byly vypuštěny nové parádní obrázky z God of War 3, které nenechají v klidu ani největší odpůrce černé konzole od Sony. Můžeme na nich vidět parádní souboj s obrovským lvem , některé kouzla hlavního protagonisty Krata , a především jeden nekončící masakr. Nutno říci, že grafická stránka se od minule o dost zlepšila a to má hra ještě rok čas. Obrázky naleznete na kartě hry http://www.konzolista.cz/seznam-her/karta/god-of-war-3_45.html . Každý hráč by se měl na ně podívat, ať už vyznává jakoukoliv platformu. Podle vyjádření SONY jsou v traileru čistě gameplay záběry.

http://www.gametrailers.com/player/45514.html

http://www.gametrailers.com/player/45521.html

Oficiální God of War 3 stránka

Sony kromě vypuštění skvělého traileru na God of War 3, spustila i jeho oficiální stránku http://www.us.playstation.com/GodofWarIII/ . Na ní si můžete stáhnout zatím všechny vydané trailery a prohlédnout několik povedených obrázků. K této očekávané pecce od Sony se včera objevila jedna potěšující informace. God of War 3 nebude během hraní obsahovat žádnou nahrávací obrazovku. Vše se nahraje napoprvé hned při spuštění. Vývojáři totiž usoudili, že by loadingové obrazovky kazily strhující epický příběh. Můžeme jen poděkovat za toto moudré rozhodnutí.

trailery je možno stahovat v 720p a 1080p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 469
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Společnost Sony Computer Entertainment America, čili prostě Sony, aktuálně magazínu 1UP potvrdila vývoj God of War III pro PlayStation 3. Tedy něco, o čem se již delší dobu spekuluje. Na hře prý pracuje studio v Santa Monice. Zároveň s tím ale Sony ohlásili, že studio opouští Cory Barlog, hlavní postava za druhým dílem. "Můžeme potvrdit, že ředitel vývoje GoW2 Cory Barlog odchází ze studiaa SCEA SM. Jsme mu vděční za všechno co pro sérii udělal," tak zní oficiální výjádření SCEA Santa Monica. Následuje ovšem dodatek: "Co se týká budoucnosti, věříme God of War týmu, protože jde o výjimečně talentované lidi, kteří se chystají vytvořit ještě úžasnější věci v God of War: Chains of Olympus pro PSP a God of War III pro PS3." Úžasné.

(z Hrej!).....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

God of War 3 nie skôr ako o dva roky hry

Vývoj God of War III bol oficiálnou cestou potvrdený. Súhlasí. Hra vzniká podľa dizajn dokumentu Cory Barloga, ktorý po dokončení druhého dielu opustil štúdio Sony Santa Monica, tak ako jeho bývalý kolega David Jaffe krátko po skompletovaní prvého dielu. Súhlas. God of War III bude vrcholiť finále o sile Veľkého tresku. Súhlasí. Hra bude podporovať rozlíšenie 1080p a ovládač DualShock 3. Takisto súhlas. Kratos je tiež na palube a spolu s ním aj Zeus, ktorý dostane neskutočnú nakladačku, tak čoho sa obávať?

CVG informuje na základe šuškandy zo strany dôveryhodného zdroja blízkemu Sony, že sa GOW3 nevyjde skôr ako o dva roky. Stihne sa termín Vianoce 2009? Čakanie býva kruté, ale kto povedal, že nemôže byť zábavné? Dovtedy dohráte jednotku aj dvojku na najvyššej obtiažnosti, tri krát dohráte Metal Gear Solid 4: Guns of Patriots a na 100 % aj Gran Turismo 5.

zdroj:sector

Link to comment
Share on other sites

Jo na Jak 4 se taky těším;), jen jsem zvědaví jak dlouho bude trvat to brzy.

Jestli nebude mit multiplayer tak je to pro me stejnej propadak jako ratchet neznam nic horsiho nez se utapet v nudnym nebo lehce zabavnym singlu a nemuzu si ani zahrat online pro oddych. Takovej ratchet 3 nebo gladiator na PS2 to bylo neco online multiplayer a supr...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Zdravim chci se zeptat jestli už jste někdo zkoukl nový trailer GoW3? http://games.tiscali.cz/news/news.asp?id=28431. A co na něj říkáte,a na to co na konci kratos říká? Já to teda nepřelouskal tak to někdo zkuste.

A co od hry očekáváte,já si myslim že to bude opět pecka jako první i druhý díl...

marek_2080: presunuto z duplicitniho topicu

Link to comment
Share on other sites

tak koukam ze Dzunk bude muset snit svoji PS3 i s ovladacem gdys FF vyjde aji na Xbox 360

jinak k God of War. je to naprosto bozi hra tagze ju na 100% kupuju, ta nemuze sklamat

s tou grafikovou bych rekl ze si asi zase honej triko

ale Ready at Dawn dokozali aji z PS2 vytahnout maximum tak uvidime co predvedou na PS3, me bude stacit gdys bude grafika aspon stejne krasna jako v Uncharted

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share


×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy