Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

God of War III


tekken90

Recommended Posts

Hmm,ty do toho asi dost vidíš co? Jestli je GoW3 další způsob jak z lidí vyždímat peníze tak co jsou ostatní hry??? Výsměch všem hráčům? Možná by se to chtělo občas zamyslet než něco napíšeš..:roll:

Chjo, podotýkám že je to stejný jako předchozí díly, je to dobrá hra, jen říkám že je to v podstatě to samý, a teď si rýpněte jak to má lepší grafiku a kdo ví co ještě.

Třebas Dante's Inferno se mi líbil víc nazdar, konec šmitec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 469
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Neříkám že to není dobrý taky hnedka koupím, ale prostě je to jenom bezduchá mlátička nic ve zlým, ale jen další způsob jak z lidí vyždímat peníze...

Stejně tak jako je MW2 bezduchá střílečka a ždímání peněz;) Jinak Dante's Inferno je špica to jo, ale pro mě alespoň GOW je GOW ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no zahral sem demo asi 3x po sobe a nevim jak u vas, ale nic moc teda... Dante's Inferno ma koule, tohle je nejaky divny... chapu, ze je to demo pul roku stary, ale stejne... jelikoz k tomu pristupuju jako uplny neznalec serie gow, tak me pocity jsou dost smutne, cekal sem od toho mnohem vic teda :D heh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chjo, podotýkám že je to stejný jako předchozí díly, je to dobrá hra, jen říkám že je to v podstatě to samý, a teď si rýpněte jak to má lepší grafiku a kdo ví co ještě.

Třebas Dante's Inferno se mi líbil víc nazdar, konec šmitec.

Tak jako proč néé? Je to osvědčená hra a u 1 i 2 dílu jsem se náramně bavil a u 3 dílu to bude zábava určitě ještě lepší tak proč dělat změny? A navíc je to trilogie a ta třtí díl mít musí ne? Co třeba CoD...každej díl téměř stejný,to bych spíš viděl na ždímačku peněz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no zahral sem demo asi 3x po sobe a nevim jak u vas, ale nic moc teda... Dante's Inferno ma koule, tohle je nejaky divny... chapu, ze je to demo pul roku stary, ale stejne... jelikoz k tomu pristupuju jako uplny neznalec serie gow, tak me pocity jsou dost smutne, cekal sem od toho mnohem vic teda :D heh.

Danteho jsem dobrál ale s GOW se to nedá srovnat Dante je oproti Kratovi flusanec na zemi a to platí i s hrou i když jsem se U Dantes Inferna bavil ale u GOW 3 to bude prostě nářez

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja si demo GoW zahraju teprv dneska a demo Danteho se me moc libilo jenomze prave ty prvni levely so pry uplne supr a pak uz to de akorat z kopce. Tak jako tak to pro me 1st day koupe urcite nebude ale na hru se tesim z toho duvodu ze v sobe ma nejaky GT5 trailer :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no zahral sem demo asi 3x po sobe a nevim jak u vas, ale nic moc teda... Dante's Inferno ma koule, tohle je nejaky divny... chapu, ze je to demo pul roku stary, ale stejne... jelikoz k tomu pristupuju jako uplny neznalec serie gow, tak me pocity jsou dost smutne, cekal sem od toho mnohem vic teda :D heh.
Ja mam jednicku dohranou jeste na PS2, ale s timhle muzu souhlasit - demo zas takova bomba neni...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdy jsem GOW nehrál a taky jsem od toho dema čekal víc :( no chtěl bych vědět jestli ty komba co se dají udělat v demu jsou jen základ a v plné hře jich přibude víc nebo je to už všechno co Kratos dovede?

máš tam jisté upgrady ... takže toho bude víc (nejspíš)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdy jsem GOW nehrál a taky jsem od toho dema čekal víc :( no chtěl bych vědět jestli ty komba co se dají udělat v demu jsou jen základ a v plné hře jich přibude víc nebo je to už všechno co Kratos dovede?

To je základ,ale i v demu toho umí dost,jsou tam i komba co se učil v předchozích dílech..musíš použít L1 a R1. Jinak různý tryky upgraduješ pomocí krve kterou sbíráš z nepřátel a i z truhel,postupem času je z Krata už hodně dobrej psychopat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno hosi ja nevim co se vam na tom demu nelibilo...

vsimli jste si alespon nekdo tech svetel? vzdyt jakmile zmacknes [] ve tmavsi mistnosti tak tak se hned trosku osvetli od tech mecu... nebo od nezname jmenovaneho luku (to je zajimavy ze je ohnivy ne vetrny jak tomu bylo ve 2. ale budiz) staci podrzet [] on se zapali a taky osvetli mistnost... A jsem nesmirne rad ze konecne vynechali hlavu meduzy uz to bylo fakt trapny...

A ohledne tech schopnosti tak jsem zvedavy jak to vymysli...

jen si to vemte GoW: CoO tam byl s nicim a na konci mu vscky vymozenosti vzali Zeus s Athenou, GoW tam byl taky s nicim a na konci se stal bohem ale v GoW II ty vsecky vymozenosti narval do mece na konci II. uz byl jak tady nekdo rikal poradny psychopat s bozskym mecem v ruce...

takze si myslim ze to, co jsme videli v demo je jen malo z toho co bude kratos pouzivat....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nevěřim vlastním očím...Jako každej má jinej vkus, beru....ale Dantes inferno jenom porovnávat s GOW je hřích, DI má grafiku na nule, příběh je v nejnudnějším období lidský historie a hratelnost je celá, ale naprosto celá okopírovaná z GOW, to jsou fakta, beru že s nima možná nějaký fanboys souhlasit nebudou ale tak to je:))¨radši si zahraju gow 1 klidně na ps2 a je to lepší než Dantes inferno, nejhorší hra za kterou jsem měl tu smůlu utratit peníze poslední dobou.

A teď reakce na to jak je to ždímání peněz:D To mě fakt rozesmálo....Jaká hra neni na ždímání peněz? na ps3 je fakt málo freewaru:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu