Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

God of War III


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 469
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

...předobjednáno mám a už se klepu! ...zatím ještě drtím a finišuju dvojku v HD na 100% ...btw ta německá ukázka z youtube je fakt hustá proboha zamrazilo mě až v patě :DD

Já se na ní raději nekoukal aby jsem byl řádně překvapenej..ale měl jsem co dělat abych si to nepustil :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jen doufám aby hrací doba dosahovala jako u jedničky :bash:a koukat na ty videa je blbost pak stý hry nic nemám

Už se někde psalo, že hrací doba je cca 12 hodin, každopádně je potvrzeno, že to bude více jak 10 hodin. Každopádně taky už přestávám sledovat videa, zachvíli to budu mít doma a nerad bych viděl půlku hry ve videích nebo náké další skvělé momenty, které bych si pak při hraní tolik neužil:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

objednava si niekto hry z Anglicka?? lebo ja som si predobjednal tu GOW 3 ultimate colletion z game.co.uk asi tak v polovici januara ale teraz ked pozeram tu moju objednavku tak ta hra je v sice mojej objednavku ale priamo na stranke ju nenajde..tak teraz neviem ci to budu mat alebo nie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

objednava si niekto hry z Anglicka?? lebo ja som si predobjednal tu GOW 3 ultimate colletion z game.co.uk asi tak v polovici januara ale teraz ked pozeram tu moju objednavku tak ta hra je v sice mojej objednavku ale priamo na stranke ju nenajde..tak teraz neviem ci to budu mat alebo nie

Když tam na té stránce není, tak to znamená, že je už "vyprodaná" prostě už mají předobjednávky a další kusy nejsou:) Nemusíš mít strach game.co.uk co vím je spolehlivý shop ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze to bude asi znamenat ze patrim k tej skupine ktora ma tu hru tvz "istú"??nebudem cakt kym to dostanu v druhej dekade?? lebo prestalo mi to ukazovat asi tak pred 2-3 tyzdnami, a predtym som to tam videl v pohode..ako z game si objednavam uz hry dost dlho...su v pohode..este sa mi nestalo nic zle..mams nimi len dobre skusenosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu