Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

God of War III


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 469
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tak první dojmy jednoznačně pozitivní, hned vás hra vtáhne do děje a nepustí, oproti předchozím dílům je to mnohem ale mnohem akčnější... akorát co mě trochu překvapilo byl až moc jednoduchý souboj s poseidonem a to to hraji na normal...

troufám si tvrdit, že graficky to dokonce přebíjí i samotného Draka a jeho Uncharted 2 (a to je co říct)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak první dojmy jednoznačně pozitivní, hned vás hra vtáhne do děje a nepustí, oproti předchozím dílům je to mnohem ale mnohem akčnější... akorát co mě trochu překvapilo byl až moc jednoduchý souboj s poseidonem a to to hraji na normal...

troufám si tvrdit, že graficky to dokonce přebíjí i samotného Draka a jeho Uncharted 2 (a to je co říct)

Uz se tesim, az si to zahraju.. btw, ty 2 dvě trofeje, co jsi získal, jsou součástí děje? Díky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tjo tak jsem dorazil po 19h dom a hned ho tam šupnul a dvě hoďky o sobě něvěděl.. pánejo.. to je tak krutě temná krvavá hra, že to snad ani není možný, kam se hrabe starý dobrý barbar conan. v roli kratosa je mi až opravdu líto mých nepřátel, je to až k nevíře kolik krve z nich vůbec lze vyždímat, tohle kdyby viděla má babička tak by se asi třikrát otočila v hrobě. gow3 prostě nemá obdoby a basta... zatim jsem uložil na 5% a teď si dám trochu voraz.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dokonalá hra.

ten závěr jak se bojuje z toho spešl pohledu se Zeusem... to mě dostalo. No a ještě více mě nabudila závěrečný video... co více dodat, pecka

super je i to, že ve hře je skoro úplná absence loadingu, takže máte pocit, že to jedete na jeden zátah

pokud jste hráli předchozí dva díly, určitě to stojí za koupi. (ja je hral oba). a pokud jste je nahráli, ve hře je navíc vše vysvětleno... tedy pokud dáváte u příběhu pozor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes se mi trojka podařila projít až ke zdárnému bolestnému konci! líbí se mi ten závěr, není to nesmyslné, je to geniální, a čtverka určitě bude! :D

Co se týče postav příběhu tak jsem si velmi oblíbil Hefaistona, a pak též Héru a Afrodítu. Nechcu nic dál prozrazovat, těšte se, kdo si GOW3 hodláte šlehnout :D

Je to až k nevíře jak si člověk takhle démonickou gamesu připouští k tělu, celkově mám z GOW3 velmi dobrý pocit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu