Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

God of War III


tekken90

Recommended Posts

Protože se v březnu 2010 na systému PS3 objeví hra God of War III, seznamte se s předchozí cestou za odplatou, které dovedla Krata až k úpatí hory Olymp a k závěrečnému zúčtování se samotným bohem všech bohů, Diem.

Jak to všechno začalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 469
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No mě by měla přijít koncem týdne ale tak hoďku jsem hrál u kamaráda kterej ji má už od pátku z bílí myši a můžu říct že je to fakt nehorázně vymazlená hra,po technický stránce je to asi to nejlepší co jsem kdy viděl..no moje očekávání se splnili :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny, potřeboval bych poradit. Chci kupovat novou hru, byl jsem pevně rozhodnut pro B:BC2, ale pak jsem si stáhl demo GoW3 a navíc teď čtu všude v recenzích jak se tu dobrá hra. Nevím pro co se rozhodnout, B:BC2 určitě déle vydrží (s multiplayerem hoodně dlouho), oproti tomu GoW3 je jednohubka, ale zase to zpracování a hratelnost. Velké dilema. Jestli je tu někdo kdo má doma obojí, mohl by poradit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny, potřeboval bych poradit. Chci kupovat novou hru, byl jsem pevně rozhodnut pro B:BC2, ale pak jsem si stáhl demo GoW3 a navíc teď čtu všude v recenzích jak se tu dobrá hra. Nevím pro co se rozhodnout, B:BC2 určitě déle vydrží (s multiplayerem hoodně dlouho), oproti tomu GoW3 je jednohubka, ale zase to zpracování a hratelnost. Velké dilema. Jestli je tu někdo kdo má doma obojí, mohl by poradit...

to je jednoduchý, máš-li rád palné zbraně pak BC2, a máš-li rád řetězy, meč a sekáček na maso pak GOW3 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny, potřeboval bych poradit. Chci kupovat novou hru, byl jsem pevně rozhodnut pro B:BC2, ale pak jsem si stáhl demo GoW3 a navíc teď čtu všude v recenzích jak se tu dobrá hra. Nevím pro co se rozhodnout, B:BC2 určitě déle vydrží (s multiplayerem hoodně dlouho), oproti tomu GoW3 je jednohubka, ale zase to zpracování a hratelnost. Velké dilema. Jestli je tu někdo kdo má doma obojí, mohl by poradit...

Být tebou, tak si nejprve koupím GOW 3, které třeba tady na foru Tekken prodává za 1150 Kč, což je podle mě dobrá cena, odehraješ ho, a pak ho můžeš zase prodat buď na GB nebo Aukru za 1 000 Kč v klidu. Pak si můžeš koupit B: BC2:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

osobně bych bral asi battla ... a až bude gow3 stát kolem 700,- tak pak bych ho bral bo jak říkáš je to jednohubka ... a dávat za jednohubku litr celkem nasere :D to já kdysi koupil PoP TT na pc ... za 11h jsem to měl projete a další týden jsme byl nasranej že to bylo tak krátký :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

se omlouvám trochu za offtopic, ale nezdá se vám, kteří jste dali Challenge of The Titans v God of War 2, poslední dvě arénky trochu drsně tvrdé?

není na to nějaký podlý trik resp. podrobný ověřený přesný postup jak je přežít? tohle mě na GOW hrách nikdy nebavilo, nechcu si totiž zničit dualshock :D

dík za ohlasy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dneska sem dorazil do PIT OF TARTARUS a trachu mě překvapil to brutální zabití CRONUSE a taky se mi moc nelíbí ty nové zbraně ale rozhodně to nemění názor na hru JE SKVĚLÁ :cheesygrin::cheesygrin::cheesygrin::cheesygrin:

Co takhle spoiler?

tedkom jsem taky v Tartaru... A opravdu jsem ted smutny ze to ted vim co me ceka...

Jinak zbrane jsou podle me dokonaly obzvlast jak to spojili s magii, ale nekdy mam bordel v tlacitkach L1 a L2...

Jinak tohle vidim jako dost silnyho kandidata na hru roku (jeste uvidime co nam prinese Crysis 2 a FF XIII Versus)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nooooo, tak dohráno... Mám opravdu smíšené pocity...

Celková hrací doba asi 8hod. na medium.

Škoda je, že mi unikly 3 trofeje jen o chlup (asi 500 red orbu, jeden blbej minotauří roh a asi 150 hitu)

Pak mě překvapila jedna věc... Kostýmy... WTF?? Jenom 2 ?(to už i na psp jich bylo víc) Nebo je jich víc?

Konec mi přišel divný... Hodně neurčitý...

Jinak uplna bomba... Nic míň jsem nečekal... A upřímně jsem asi lepší hru nehrál... Ano sice kždý si řekne, že je to furt to samý stejnej fight system podobna komba atd... Ale ono to spise jde o to vcítit se do té hry... Dokonce u nekterých "finishing move" jsem mel husí kúži...

9,8/10 u mě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hahaha prd :D Prave tam sem koukal jako prvni kdyz sem prisel domu a ani tam to neni tak drahy, GoW 3 tam stoj 1600,- a ani v drahym Presto-games ( kde Heavy Rain stoji 1598,-) to neni tak drahy.

Je to v Palladiu v Praze, dole otevreli herni koutek a mega-predrazanejsi obchod sem jeste jakteziv nevidel. God of War 3 tam opravdu stoji 1849,-, to si nedelam srandu. Oni si myslej ze ty lidi sou asi uplne blbi, dyt se ta hra da sehnat za 1200 s postovnym. Ale takovy ceny tam maj u vseho, NFS Shift tam doted stoji 1599,- :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu